Victoria Day SPA

Zbliża się ważna okazja, podczas której chciałabyś zaprezentować się olśniewająco? Wizyta w Victoria Day Spa sprawi, że każdy, nawet najmniejszy, detal Twojego wyglądu zostanie podkreślony. Wybierz Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami, aby rozluźnić spięte mięśnie i wprowadzić się w stan pełnego odprężenia. O Twoje stopy i dłonie z największą starannością zatroszczą się kosmetyczki podczas zabiegów pedicure i manicure, w wariantach biologicznym i hybrydowym. Z pewnością po wizycie w tym Spa Twój perfekcyjny wygląd wzbudzi zainteresowanie i wywoła poruszenie!
Szukaj po kategorii

Victoria Day SPA Gliwice

Szukasz miejsca, w którym zapomnisz o całym świecie? Miejsca, w którym poczujesz się wyjątkowo? Wybierz Victoria Day SPA i oddaj się w ręce specjalistów z długoletnim stażem! Personel został specjalnie dobrany tak, aby uzupełniać się kwalifikacjami, co sprawia, że każdy wyjdzie stąd zadowolony!

Victoria Day SPA w Gliwicach: relaks

Wybierz zabieg, który będzie idealny dla Ciebie! Sprawdź na własnej skórze Królewską Pielęgnację, aromatyczny masaż gorącą świecą, czy manicure hybrydowy! Spraw prezent swojemu facetowi i pozwól, by oddał się chwili odprężenia podczas zabiegów przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn!

Dlaczego wybrać Victoria Day SPA?

Salon Victoria Day SPA zdobył wiele prestiżowych nagród. Jedną z nich jest nagroda od Twojego Stylu w kategorii SPA doskonałe. Salon Victoria Day SPA jest jedynym SPA na Śląsku, które otrzymało tę nagrodę!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.