Zabieg dla Mężczyzn "Czysta Przyjemność" | Gliwice

0.0 0 Opinii

Zabieg dla Mężczyzn "Czysta Przyjemność" | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Chcesz zadbać o swoje ciało w taki sposób, aby czuć się pewnie i atrakcyjnie? Siłownia do tego nie wystarczy. Poza troską o sylwetkę musisz również zadbać o pielęgnację Twojej skóry. Zabieg dla Mężczyzn "Czysta Przyjemność" ma na celu odżywienie skóry, a w konsekwencji powstrzymanie powstawania zmian. Zabieg dobrany w oparciu o analizę kosmetologa sprawi, że Twoja skóra będzie przyjemniejsza w dotyku, co docenią na pewno bliskie Ci osoby. Zadbaj o swoją skórę już dziś!

Co obejmuje prezent?
60 minutowy zabieg pielęgnacyjny na twarz dedykowany dla mężczyzn.

Co składa się na zabieg?
Zabieg składa się z oczyszczenia skóry z zamieczyszczeń, peelingu kawitacyjnego wykonywanego za pomocą specjalnego urządzenia oraz maski pielęgnacyjnej na twarz dobranej do rodzaju skóry. Zabieg dobrany jest w oparciu o analizę kosmetologa.

Zabieg dla Mężczyzn "Czysta Przyjemność" | Gliwice bedzie doskonałym pomysłem, jeżeli chcesz kupić praktyczny prezent dla mężczyzny. Faceci również chcą zachować młody wygląd i rozumieją konieczność dbania o siebie – często po prostu potrzebują kogoś kto ich do tego zmotywuje – ten podarunek, może być takim właśnie czynnikiem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabieg dobrany jest w oparciu o analizę kosmetologa. Składa się z demakijażu, tj. oczyszczenia skóry z przemasowaniem, peelingu kawitacyjnego za pomocą specjalnego urządzenia oraz maski pielęgnacyjnej na twarz dobranej do rodzaju skóry.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

GRZEGORZ Z.

Zabieg bardzo fajny, lokal i obsługa na wysokim poziomie. Łatwy kontakt, profesjonalna usługa. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.