Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet ”Chwila dla Ciebie” | Gliwice

0.0 0 Opinii

Pakiet ”Chwila dla Ciebie” | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,99 zł

389,99 zł

O prezencie

Czujesz czasem potrzebę oderwania się od obowiązków i poświęcenia odrobiny czasu wyłącznie swoim potrzebom? Pakiet „Chwila dla Ciebie” został skomponowany właśnie po to, aby Ci to umożliwić. W celu jak najdokładniejszego dobrania odpowiednich zabiegów dla Twojego ciała, skonsultujesz się z kosmetologiem, który zasugeruje Ci, jakie zabiegi wpłyną najkorzystniej na Twoją urodę. Po ich wykonaniu, czeka Cię manicure lub pedicure - decyzja nalezy do Ciebie, a także słodka niespodzianka. „Chwila dla Ciebie” da Ci możliwość zrelaksowania się, podczas gdy inni zadbają o Twoje piękno. Wykorzystaj tę okazję!

Na czym polega Pakiet „Chwila dla Ciebie”?
Pakiet obejmuje indywidualnie dobraną pielęgnację twarzy, a także manicure lub pedicure z malowaniem do wyboru oraz poczęstunek "Słodką Chwilą".

Jak przebiera realizacja?
Po konsultacji kosmetycznej zostanie wykonany jeden z dostępnych zabiegów na twarz: oxybrazja/kawitacja/mikrodermabrazja z pielęgnacją lub ICOONE. Następnie osoba obdarowana będzie mogła zrelaksować się podczas manicuru/pedicuru. Podczas zabiegów obdarowaną czeka również poczęstunek niespodzianka.

Jakie są zalety zabiegu?
Realizacja pakietu jest czasem relaksu i odpoczynku połączonym z zabiegami pielęgnującymi, dedykowanymi dla pań w każdym wieku. Po zabiegu obdarowana poczuje przypływ, nowej pozytywnej energii!


Pakiet ”Chwila dla Ciebie” | Gliwice oznacza taki upominek, który będzie świadczył o tym, że rozumiesz jej potrzeby i dbasz o nie. Pozwoli on odprężyć się obdarowanej osobie i zregenerować siły, podczas gdy inni będą dbali o to, aby wyglądała jeszcze piękniej.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Pakiet obejmujący: profesjonalną diagnostykę skóry, zabieg na twarz indywidualnie dobrany (oxybrazja/kawitacja/mikrodermabrazja z pielęgnacją lub ICOONE), manicure/pedicure z malowaniem paznokci lakierem, poczęstunek "Słodką chwilą". Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje