JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet ”Chwila dla Ciebie” | Gliwice

Pakiet ”Chwila dla Ciebie” | Gliwice


Gliwice
1 os.

350 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
350 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czujesz czasem potrzebę oderwania się od obowiązków i poświęcenia odrobiny czasu wyłącznie swoim potrzebom? Pakiet „Chwila dla Ciebie” został skomponowany właśnie po to, aby Ci to umożliwić. W celu jak najdokładniejszego dobrania odpowiednich zabiegów dla Twojego ciała, skonsultujesz się z kosmetologiem, który zasugeruje Ci, jakie zabiegi wpłyną najkorzystniej na Twoją urodę. Po ich wykonaniu, czeka Cię manicure lub pedicure - decyzja nalezy do Ciebie, a także słodka niespodzianka. „Chwila dla Ciebie” da Ci możliwość zrelaksowania się, podczas gdy inni zadbają o Twoje piękno. Wykorzystaj tę okazję!

Na czym polega Pakiet „Chwila dla Ciebie”?
Pakiet obejmuje indywidualnie dobraną pielęgnację twarzy, a także manicure lub pedicure z malowaniem do wyboru oraz poczęstunek "Słodką Chwilą".

Jak przebiera realizacja?
Po konsultacji kosmetycznej zostanie wykonany jeden z dostępnych zabiegów na twarz: oxybrazja/kawitacja/mikrodermabrazja z pielęgnacją lub ICOONE. Następnie osoba obdarowana będzie mogła zrelaksować się podczas manicuru/pedicuru. Podczas zabiegów obdarowaną czeka również poczęstunek niespodzianka.

Jakie są zalety zabiegu?
Realizacja pakietu jest czasem relaksu i odpoczynku połączonym z zabiegami pielęgnującymi, dedykowanymi dla pań w każdym wieku. Po zabiegu obdarowana poczuje przypływ, nowej pozytywnej energii!


Pakiet ”Chwila dla Ciebie” | Gliwice oznacza taki upominek, który będzie świadczył o tym, że rozumiesz jej potrzeby i dbasz o nie. Pozwoli on odprężyć się obdarowanej osobie i zregenerować siły, podczas gdy inni będą dbali o to, aby wyglądała jeszcze piękniej.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Pakiet obejmujący: profesjonalną diagnostykę skóry, zabieg na twarz indywidualnie dobrany (oxybrazja/kawitacja/mikrodermabrazja z pielęgnacją lub ICOONE), manicure/pedicure z malowaniem paznokci lakierem, poczęstunek "Słodką chwilą". Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.