Masaż Gorącymi Kamieniami | Gliwice

5.0 1 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Czy wiesz, że niektórzy wierzą w to, że kamienie przepełnione są wulkaniczną energią, którą mogą przekazywać ludziom? Tego typu opinie oparte są często o praktyczne doświadczenia, związane również z zabiegiem, który przygotowano dla Ciebie. Masaż Gorącymi Kamieniami pozwoli Ci osiągnąć stan głębokiego odprężenia, nie tylko relaksując i rozluźniając mięśnie, ale również oczyszczając Twój umysł i regenerując siły. Wybierz się do SPA, a zobaczysz, że po sesji będziesz mieć poczucie niezwykłej witalności!

Na czym polega Masaż Gorącymi Kamieniami?
Jest to relaksujący zabieg, polegający na delikatnym masażu całego ciała przy użyciu ciepłych kamieni wulkanicznych. Czas trwania wynosi 60 minut.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Zrodzone z mocy wulkanu, bazaltowe kamienie kumulują w sobie uzdrawiające ciepło, które oddają podczas masażu. Rozkoszna fala dotyku gorącymi kamieniami wypełniająca każdą przestrzeń w ciele niesie ze sobą niezwykłą energię. Masaż gwarantuje uwolnienie mięśni od powodujących ból napięć, a umysł od pozbawiających spokojnego snu trosk.  Dzieki temu zabiegowi odzyskasz wewnętrzną harmonię, która zdaje się być jedynym skutecznym orężem w nieustannej walce ze stresem i szybkim tempem, jakie narzuca współczesny świat.

Masaż Gorącymi Kamieniami | Gliwice w większości przypadków będzie stanowił odpowiedni podarunek, ponieważ coraz częściej jesteśmy przemęczeni i przepracowani. Czasami, aby sprawić drugiej osobie wyjątkowy prezent, wystarczy przez chwilę z nią porozmawiać i dowiedzieć się, czego jej aktualnie brakuje w życiu. Może włańsie relaksu i chwili dla siebie ? Ten oryginalny prezent wspaniale regeneruje siły i odpręża.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Agnieszka G.

Było idealnie. Nic nie zmieniać ;)

Beata

Wyjątkowe bardzo klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą. A jakość masażu - najwyższy poziom profesjonalizmu. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.