JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Masaż Gorącymi Kamieniami | Gliwice

Masaż Gorącymi Kamieniami | Gliwice


Gliwice
1 os.

200 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
200 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiesz, że niektórzy wierzą w to, że kamienie przepełnione są wulkaniczną energią, którą mogą przekazywać ludziom? Tego typu opinie oparte są często o praktyczne doświadczenia, związane również z zabiegiem, który przygotowano dla Ciebie. Masaż Gorącymi Kamieniami pozwoli Ci osiągnąć stan głębokiego odprężenia, nie tylko relaksując i rozluźniając mięśnie, ale również oczyszczając Twój umysł i regenerując siły. Wybierz się do SPA, a zobaczysz, że po sesji będziesz mieć poczucie niezwykłej witalności!

Na czym polega Masaż Gorącymi Kamieniami?
Jest to relaksujący zabieg, polegający na delikatnym masażu całego ciała przy użyciu ciepłych kamieni wulkanicznych. Czas trwania wynosi 60 minut.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Zrodzone z mocy wulkanu, bazaltowe kamienie kumulują w sobie uzdrawiające ciepło, które oddają podczas masażu. Rozkoszna fala dotyku gorącymi kamieniami wypełniająca każdą przestrzeń w ciele niesie ze sobą niezwykłą energię. Masaż gwarantuje uwolnienie mięśni od powodujących ból napięć, a umysł od pozbawiających spokojnego snu trosk.  Dzieki temu zabiegowi odzyskasz wewnętrzną harmonię, która zdaje się być jedynym skutecznym orężem w nieustannej walce ze stresem i szybkim tempem, jakie narzuca współczesny świat.

Masaż Gorącymi Kamieniami sprawdzi się jako:

prezent dla ukochanej, prezent dla mężczyzny, podarunek na Dzień Kobiet

Czasami, aby sprawić drugiej osobie wyjątkowy prezent, wystarczy przez chwilę z nią porozmawiać i dowiedzieć się, czego jej aktualnie brakuje w życiu. Masaż Gorącymi Kamieniami w większości przypadków będzie stanowił odpowiedni podarunek, ponieważ coraz częściej jesteśmy przemęczeni i przepracowani. Ten oryginalny prezent  wspaniale regeneruje siły i odpręża.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki. Przeciwwskazania: ciąża (za wyjątkiem masażu dla kobiet w ciąży) i menstruacja, zmiany skórne (rozsiane i ropne), nowotwory (do 5 lat od wyleczenia), krwawienia, krwotoki lub możliwość ich wystąpienia, hemofilia, obszar występowania żylaków, skaza naczyniowa, nadciśnienie, miażdżyca, wszelkie stany zapalne (RZS w okresie zaostrzenia choroby), choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym, gorączka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Agnieszka G.

Było idealnie. Nic nie zmieniać ;)

Beata

Wyjątkowe bardzo klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą. A jakość masażu - najwyższy poziom profesjonalizmu. Polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.