eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Manicure Biznesowy dla Mężczyzn | Gliwice

0.0 0 Opinii

Manicure Biznesowy dla Mężczyzn | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,99 zł

79,99 zł

O prezencie

Jak wiele uwagi poświęcasz dbaniu o swoje ciało? Dla wielu osób pielęgnacja estetyczna jest wyłącznie przyjemnością. Jednak osoby zajmujące się zawodowo relacjami w biznesie, nienaganny wygląd powinny traktować jako jeden z obowiązków. W takiej pracy reprezentatywny wygląd to podstawa, dlatego nie można sobie pozwolić na niedociągnięcia. Manicure Biznesowy dla Mężczyzn zapewni Ci profesjonalną pielęgnację, tak abyś bez skrępowania mógł przypieczętować sukces solidnym uściskiem dłoni. Potraktuj ten czas zarówno jako przyjemność, jak i inwestycję!

Na czym polega Manicure Biznesowy dla Mężczyzn?
Prezent obejmuje kompleksową pielęgnację paznokci oraz dłoni.

Co składa się na zabieg?
Paznokciom nadawany jest odpowiedni kształt, dobrany do proporcji i budowy samych dłoni. Po skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia, z jej powierzchni usunięte zostają narastające skórki za pomocą specjalnego płynu złuszczającego bądź radełka lub frezarki. Dodatkowo w wał paznokciowy wmasowana zostaje odżywcza oliwka, a w dłonie regeneracyjny krem.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Manicure to niezwykle przyjemny zabieg pielęgnacyjny dłoni, który ma na celu poprawę kondycji i wyglądu paznokci oraz skóry rąk.

Manicure Biznesowy dla Mężczyzn | Gliwice to praktyczny prezent dla każdego faceta, który w swojej pracy nie toleruje bylejakości i niedociągnięć. Ten podarunek pozwoli mu zadbać o perfekcyjny wygląd swoich dłoni, tak aby przy prezentacjach czy kontaktach z partnerami czuł się jeszcze pewniej. Wybierając taki prezent dla niego, będziesz mieć poczucie, że pomagasz mu w osiągnięciu sukcesu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kompleksową pielęgnację paznokci oraz wmasowanie regenerującego kremu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje