Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami | Gliwice

5.0 2 Opinii

Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Czy wiesz jak ważne dla dobrego samopoczucia jest dbanie o równowagę ciała i ducha? To o czym starożytni wiedzieli najlepiej, dzisiaj odkrywa się na nowo. Wykorzystuje się do tego dawne metody relaksacji, które – jak się okazuje – najskuteczniej prowadzą do zamierzonego efektu. Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami inspirowany rytualnymi zabiegami, umożliwia osiągnięcie niebywałego stanu głębokiego odprężenia. Dzięki temu Twoje ciało rozluźnia się a umysł oczyszcza ze zbędnych myśli i odpoczywa. Przekonaj się, jak wyjątkowe efekty przyniesie sesja takiego masażu!

Na czym polega Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami?
Jest to relaksujący zabieg, polegający na delikatnym masażu całego ciała wykonywany przy użyciu ciepłych, aromaterapeutycznych olejków. Czas trwania wynosi 60 minut.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Masaż całego ciała ciepłymi olejami zainspirowany został starożytnym systemem uzdrawiania, który wykorzystuje głębokie oddziaływanie dotyku dłoni w celu osiągnięcia pełnej jedności ciała, duszy i umysłu. Każdy ruch stanowi swego rodzaju rytuał. Ciepłe olejki doskonale redukują napięcie i przynoszą natychmiastowe ukojenie, a ich niesamowity zapach potęguje te doznania. Masaż wprowadza nasze ciało i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego.

Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami | Gliwice to oryginalny prezent dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego relaksu. Dzięki temu, że zabieg inspirowany jest dawnymi praktykami, skutecznie wprowadza w stan odprężenia zarówno, ciało jak i umysł. To czyni z niego wyjątkowy prezent dla wszystkich przemęczonych i przepracowanych osób. Wiedz, że taki podarunek, nie może zostać niedoceniony.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Aleksandra F.

Masaż wykonany bardzo profesjonalnie, podobało mi się że była do wypełnienia przed masażem ankieta medyczna, którą naprawde Pani wykonująca masaż byla zainteresowana i o dodatkowe rzeczy dopytywała że swojej własnej woli. W trakcie masażu panowała intymna atmosfera, wyszłam naprawde odprężona i zadowolona.

Joanna B.

Skorzystałam z masażu gorącymi olejkami i jestem pod wrażeniem. Wszystko było na najwyższym poziomie. Klimat niepowtarzalny. Bardzo miła atmosfera. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta i mogę polecić to miejsce. Było na prawdę super dziękuję.

Beata

Było cudownie. Pełen profesjonalizm w każdej minucie masażu.

Tomasz S.

Bardzo fajna atmosfera, miła obsługa. Jestem bardzo zadowolony.

Zobacz inne propozycje