JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami | Gliwice

Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami | Gliwice


Gliwice
1 os.

170 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
170 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiesz jak ważne dla dobrego samopoczucia jest dbanie o równowagę ciała i ducha? To o czym starożytni wiedzieli najlepiej, dzisiaj odkrywa się na nowo. Wykorzystuje się do tego dawne metody relaksacji, które – jak się okazuje – najskuteczniej prowadzą do zamierzonego efektu. Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami inspirowany rytualnymi zabiegami, umożliwia osiągnięcie niebywałego stanu głębokiego odprężenia. Dzięki temu Twoje ciało rozluźnia się a umysł oczyszcza ze zbędnych myśli i odpoczywa. Przekonaj się, jak wyjątkowe efekty przyniesie sesja takiego masażu!

Na czym polega Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami?
Jest to relaksujący zabieg, polegający na delikatnym masażu całego ciała wykonywany przy użyciu ciepłych, aromaterapeutycznych olejków. Czas trwania wynosi 60 minut.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Masaż całego ciała ciepłymi olejami zainspirowany został starożytnym systemem uzdrawiania, który wykorzystuje głębokie oddziaływanie dotyku dłoni w celu osiągnięcia pełnej jedności ciała, duszy i umysłu. Każdy ruch stanowi swego rodzaju rytuał. Ciepłe olejki doskonale redukują napięcie i przynoszą natychmiastowe ukojenie, a ich niesamowity zapach potęguje te doznania. Masaż wprowadza nasze ciało i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego.

Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent dla mężczyzny, podarunek na Dzień Kobiet

Aromatyczny Masaż Gorącymi Olejkami to oryginalny prezent dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego relaksu. Dzięki temu, że zabieg inspirowany jest dawnymi praktykami, skutecznie wprowadza w stan odprężenia zarówno, ciało jak i umysł. To czyni z niego wyjątkowy prezent dla wszystkich przemęczonych i przepracowanych osób. Wiedz, że taki podarunek, nie może zostać niedoceniony.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki. Przeciwwskazania: ciąża (za wyjątkiem masażu dla kobiet w ciąży) i menstruacja, zmiany skórne (rozsiane i ropne), nowotwory (do 5 lat od wyleczenia), krwawienia, krwotoki lub możliwość ich wystąpienia, hemofilia, obszar występowania żylaków, skaza naczyniowa, nadciśnienie, miażdżyca, wszelkie stany zapalne (RZS w okresie zaostrzenia choroby), choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym, gorączka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Tomasz S.

Bardzo fajna atmosfera, miła obsługa. Jestem bardzo zadowolony.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.