Masaż Relaksacyjny | Gliwice

0.0 0 Opinie

Masaż Relaksacyjny | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

160,00 zł

160,00 zł

O prezencie

Zgodzisz się, że zbyt często zapominamy o tym, jak ważny jest wypoczynek dla sprawnego funkcjonowania? Wszystkie sukcesy jakie osiągamy w życiu w znacznej mierze zależą od naszego samopoczucia. Masaż Relaksacyjny jest klasyczną metodą eliminacji napięć w ciele wywołanych przez stres. Ulga jaką gwarantuje zabieg przekłada się również na psychikę. Podczas masażu będziesz mógł oderwać się od codziennych trosk i obowiązków oddając ciało i umysł w stan głębokiego odprężenia. Przekonaj się, że ten sposób na relaks naprawdę działa!

Na czym polega Masaż Relaksacyjny?
Jest to relaksujący zabieg, polegający na niezwykle przyjemnym masażu całego ciała. Czas trwania wynosi 60 minut.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Masaż relaksacyjny pomoże Ci przywrócić, tak ważną dla dobrego samopoczucia, równowagę ciała i umysłu. Płynne, rytmiczne ruchy, wykonywane w oparciu o techniki masażu klasycznego, skutecznie uwolnią Cię od nagromadzonych napięć, związanych ze stresem, wewnętrznym niepokojem i zmęczeniem. Dobroczynną moc dotyku spotęgują, unoszący się w powietrzu zapach aromatycznych olejków oraz kojąca zmysły muzyka, pozwalając Ci w pełni wyciszyć się i odprężyć.

Masaż Relaksacyjny | Gliwice to przepełniony troską prezent dla każdego. Wszyscy potrzebujemy czasami wytchnienia od obowiązków. Dlatego podarunek, który to umożliwia jest często na wagę złota. Wręczając go, dajesz drugiej osobie poczucie tego, że dbasz o jej zdrowie i komfort psychiczny. Często taki akt wsparcia znaczy najwięcej. Właśnie dlatego jest to wyjątkowy prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki. Przeciwwskazania: ciąża (za wyjątkiem masażu dla kobiet w ciąży) i menstruacja, zmiany skórne (rozsiane i ropne), nowotwory (do 5 lat od wyleczenia), krwawienia, krwotoki lub możliwość ich wystąpienia, hemofilia, obszar występowania żylaków, skaza naczyniowa, nadciśnienie, miażdżyca, wszelkie stany zapalne (RZS w okresie zaostrzenia choroby), choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym, gorączka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka Wilde

Masaż bardzo fajny , polecam.

Agata R.

Jestem zadowolona, salon czysty, obsługa miła, na pewno tam wrócę.

 

Profesjonalne podejście do klienta, miłanl, uprzejmą obsluga????

Magdalena Miernikowska

Bardzo klimatyczne miejsce, masaż miałam wykonywany pierwszy raz w życiu przez specjalistę w profesjonalnym salonie. Pani wykonała uważam bardzo dobrze masaż całego ciała, był to masaż relaksacyjny całego ciała. Użyty kosmetyk bardzo przyjemnie pachniał, nawilżył skórę. Dodam jeszcze, że muzyka grana w tle bardzo mi się podobała i całość bardzo mnie odprężyła i zrelaksowała. Polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.