Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Relaksacyjny | Gliwice

5.0 5 Opinii

Masaż Relaksacyjny | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Zgodzisz się, że zbyt często zapominamy o tym, jak ważny jest wypoczynek dla sprawnego funkcjonowania? Wszystkie sukcesy jakie osiągamy w życiu w znacznej mierze zależą od naszego samopoczucia. Masaż Relaksacyjny jest klasyczną metodą eliminacji napięć w ciele wywołanych przez stres. Ulga jaką gwarantuje zabieg przekłada się również na psychikę. Podczas masażu będziesz mógł oderwać się od codziennych trosk i obowiązków oddając ciało i umysł w stan głębokiego odprężenia. Przekonaj się, że ten sposób na relaks naprawdę działa!

Na czym polega Masaż Relaksacyjny?
Jest to relaksujący zabieg, polegający na niezwykle przyjemnym masażu całego ciała. Czas trwania wynosi 60 minut.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Masaż relaksacyjny pomoże Ci przywrócić, tak ważną dla dobrego samopoczucia, równowagę ciała i umysłu. Płynne, rytmiczne ruchy, wykonywane w oparciu o techniki masażu klasycznego, skutecznie uwolnią Cię od nagromadzonych napięć, związanych ze stresem, wewnętrznym niepokojem i zmęczeniem. Dobroczynną moc dotyku spotęgują, unoszący się w powietrzu zapach aromatycznych olejków oraz kojąca zmysły muzyka, pozwalając Ci w pełni wyciszyć się i odprężyć.

Masaż Relaksacyjny | Gliwice to przepełniony troską prezent dla każdego. Wszyscy potrzebujemy czasami wytchnienia od obowiązków. Dlatego podarunek, który to umożliwia jest często na wagę złota. Wręczając go, dajesz drugiej osobie poczucie tego, że dbasz o jej zdrowie i komfort psychiczny. Często taki akt wsparcia znaczy najwięcej. Właśnie dlatego jest to wyjątkowy prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki. Przeciwwskazania: ciąża (za wyjątkiem masażu dla kobiet w ciąży) i menstruacja, zmiany skórne (rozsiane i ropne), nowotwory (do 5 lat od wyleczenia), krwawienia, krwotoki lub możliwość ich wystąpienia, hemofilia, obszar występowania żylaków, skaza naczyniowa, nadciśnienie, miażdżyca, wszelkie stany zapalne (RZS w okresie zaostrzenia choroby), choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym, gorączka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Grzegorz

Profesjonalne podejście do klienta, masaż wykonany idealnie! Dawno nie byłem tak zrelaksowany :)

K. G.

Cudowne miejsce i wspaniały masaż, gorąco polecam wszystkim i każdemu z osobna. Teraz zacznę chodzić na masaże regularnie oczywiście tam. Bardzo miła atmosfera.

Anna J.

Wspaniały czas relaksu przy idealnej (dla mnie) muzyce. To był najlepszy masaż na jakim kiedykolwiek byłam (a byłam już w wielu miejscach). Bardzo polecam!

Agnieszka Wilde

Masaż bardzo fajny , polecam.

Agata R.

Jestem zadowolona, salon czysty, obsługa miła, na pewno tam wrócę.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje