eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Regenerujący Pakiet SPA dla Niej | Gliwice

0.0 0 Opinii

Regenerujący Pakiet SPA dla Niej | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,99 zł

699,99 zł

O prezencie

Pewnie tak jak wielu kobietom chociaż raz zdarzyło Ci się marzyć o eliksirze wiecznej młodości? Takie mikstury jak dotąd istnieją niestety tylko w bajkach. Jest jednak sposób na zachowanie młodzieńczego wyglądu i wcale nie wymaga on od Ciebie wysiłku – wręcz przeciwnie, będzie okazją do odprężenia. Regenerujący Pakiet SPA dla Niej został skomponowany w ten sposób, aby pielęgnując Twoje ciało, jednocześnie zapewnić Ci maksimum przyjemności. Takie dbanie o urodę, to czysta rozkosz. Przekonaj się o tym w luksusowym SPA!

Na czym polega Regenerujący Pakiet SPA dla Niej?
Jest to zestawienie zabiegów odmładzająco-ujędrniających na twarz i ciało obejmujących profesjonalną diagnostykę skóry, liftingujący zabieg na twarz HSR (marki Babor), wielowymiarowy modelująco-ujędrniający masaż ciała (Icoone basic+4xfocus) oraz poczęstunek "słodką chwilą".

Jak przebiega realizacja prezentu?
W pierwszej kolejności kosmetolog przeprowadzi profesjonalną diagnostykę skóry, po której wykonany zostanie zabieg na twarz. W następnej kolejności wykonany zostanie zabieg na ciało. Całość zwieńczy smakowity poczęstunek "słodka chwila".

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Multimikrostymulacja sprawi, że skóra twarzy stanie się jędrna i wygładzona. Działając na poziomie komórkowym, eliksir młodości skutecznie spowolni proces starzenia i odwróci jego skutki, zwiększając intensywność procesów naprawczych skóry. Natomiast ciału dane będzie skosztować niezwykle intensywnych doznań w postaci dogłębnej stymulacji mięśni oraz niezwykłego masażu. Ujędrnione i wysmuklone ciało nabierze prawdziwie boskiego wyglądu.

Regenerujący Pakiet SPA dla Niej | Gliwice to wymarzony prezent dla wszystkich pań, które pragną zachować piękny młodzieńczy wygląd jak najdłużej. Ze świecą szukać kobiety, która tego nie pragnie – dlatego ten podarunek jest tak wyjątkowy. Co więcej, to nie tylko praktyczny prezent, który zapewnia profesjonalną pielęgnację, ale również taki, który stwarza okazję do oderwania się od rzeczywistości i zaznania zasłużonego relaksu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Pakiet odmładzająco-ujędrniający na twarz i ciało obejmujący profesjonalną diagnostykę skóry, liftingujący zabieg na twarz HSR lifting marki Babor, wielowymiarowy masaż modelująco-ujędrniający Icoone basic+4xfocus, poczęstunek "Słodka chwila". Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki. Przeciwwskazania: nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu , niewydolność krążenia, stany gorączkowe, ciężki stan ogólny , nerwica wegetatywna znacznego stopnia , osteoporoza, grzybica, drożdżyca, brodawki, stany infekcyjne, stany zapalne i alergiczne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje