Regenerujący Pakiet SPA dla Niej | Gliwice

0.0 0 Opinie

Regenerujący Pakiet SPA dla Niej | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,00 zł

599,00 zł

O prezencie

Pewnie tak jak wielu kobietom chociaż raz zdarzyło Ci się marzyć o eliksirze wiecznej młodości? Takie mikstury jak dotąd istnieją niestety tylko w bajkach. Jest jednak sposób na zachowanie młodzieńczego wyglądu i wcale nie wymaga on od Ciebie wysiłku – wręcz przeciwnie, będzie okazją do odprężenia. Regenerujący Pakiet SPA dla Niej został skomponowany w ten sposób, aby pielęgnując Twoje ciało, jednocześnie zapewnić Ci maksimum przyjemności. Takie dbanie o urodę, to czysta rozkosz. Przekonaj się o tym w luksusowym SPA!

Na czym polega Regenerujący Pakiet SPA dla Niej?
Jest to zestawienie zabiegów odmładzająco-ujędrniających na twarz i ciało obejmujących profesjonalną diagnostykę skóry, liftingujący zabieg na twarz HSR (marki Babor), wielowymiarowy modelująco-ujędrniający masaż ciała (Icoone basic+4xfocus) oraz poczęstunek "słodką chwilą".

Jak przebiega realizacja prezentu?
W pierwszej kolejności kosmetolog przeprowadzi profesjonalną diagnostykę skóry, po której wykonany zostanie zabieg na twarz. W następnej kolejności wykonany zostanie zabieg na ciało. Całość zwieńczy smakowity poczęstunek "słodka chwila".

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Multimikrostymulacja sprawi, że skóra twarzy stanie się jędrna i wygładzona. Działając na poziomie komórkowym, eliksir młodości skutecznie spowolni proces starzenia i odwróci jego skutki, zwiększając intensywność procesów naprawczych skóry. Natomiast ciału dane będzie skosztować niezwykle intensywnych doznań w postaci dogłębnej stymulacji mięśni oraz niezwykłego masażu. Ujędrnione i wysmuklone ciało nabierze prawdziwie boskiego wyglądu.

Regenerujący Pakiet SPA dla Niej | Gliwice to wymarzony prezent dla wszystkich pań, które pragną zachować piękny młodzieńczy wygląd jak najdłużej. Ze świecą szukać kobiety, która tego nie pragnie – dlatego ten podarunek jest tak wyjątkowy. Co więcej, to nie tylko praktyczny prezent, który zapewnia profesjonalną pielęgnację, ale również taki, który stwarza okazję do oderwania się od rzeczywistości i zaznania zasłużonego relaksu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Pakiet odmładzająco-ujędrniający na twarz i ciało obejmujący profesjonalną diagnostykę skóry, liftingujący zabieg na twarz HSR lifting marki Babor, wielowymiarowy masaż modelująco-ujędrniający Icoone basic+4xfocus, poczęstunek "Słodka chwila". Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki. Przeciwwskazania: nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu , niewydolność krążenia, stany gorączkowe, ciężki stan ogólny , nerwica wegetatywna znacznego stopnia , osteoporoza, grzybica, drożdżyca, brodawki, stany infekcyjne, stany zapalne i alergiczne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.