Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pedicure Tradycyjny | Gliwice

5.0 2 Opinii

Pedicure Tradycyjny | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Wiesz na pewno, jak trudno jest skutecznie zadbać o swoje stopy samemu? A bardzo często od tego właśnie zależy nasze dobre samopoczucie i wymarzony wygląd. Jeżeli chcesz, aby Twoje stopy były pięknie wypielęgnowane oraz zdrowe, to profesjonalna pomoc wydaje się wręcz niezbędna. Pedicure Tradycyjny to zabieg, który zapewni Twoim stopom wszystko czego potrzebują, a Ciebie wprowadzi w stan głębokiego relaksu. Idź do salonu, rozsiądź się w ekskluzywnym fotelu i pozwól zadbać o siebie profesjonalistom!

Na czym polega Pedicure Tradycyjny?
Pedicure to kompleksowy zabieg pielęgnujący stóp. Zabieg wykonywany jest w ekskluzywnym fotelu masującym.

Co składa się na zabieg?
W skład zabiegu wchodzi hydromasaż stóp, kompleksowa pielęgnacja paznokci i stóp, oraz wmasowanie pielęgnacyjno-leczniczego kremu.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Zabieg pedicure to najlepszy sposób na zachowanie zdrowych i wypielęgnowanych stóp. Pedicure wykonany w salonie ukoi nie tylko zmęczone i obolałe stopy ale przyniesie ulgę również plecom dzięki zastosowaniu ekskluzywnego fotela do pedicure z hydromasażem stóp, masażem rolowym pleców oraz chromoterapią. Mięciutka skóra fotela przeniesie Cię w błogi stan odprężenia, a nastrojowa muzyka sprawi, że zapomnisz o wszelkich problemach codzienności.

Czy Pedicure Tradycyjny obejmuje malowanie paznokci lakierem?
Ten wariant prezentu nie obejmuje malowania, ale osoba obdarowana może zamówić taką usługę bezpośrenio u kosmetyczki.

Pedicure Tradycyjny | Gliwice to ciekawa propozycja, jeżeli pragniesz sprawić kobiecie wyjątkowy prezent. Sposobem na osiągnięcie tego celu, może być użyteczny podarunek, który zapewni jej jednocześnie relaks i pielęgnację. Pedicure Tradycyjny to jedna z wielu możliwości, która wymaga poważnego rozważenia – ponieważ taki prezent dla niej będzie możliwością wytchnienia od codzienności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje usunięcie zrogowaciałego naskórka, kompleksową pielęgnację paznokci, wmasowanie pielęgnacyjno-leczniczego kremu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Anna

Usługa wykonana perfekcyjnie :)

Magdalena

No po prostu rewelacja. Już na wejściu czułam się zrelaksowana dzięki przemiłym Panią które wzięły mnie pod swoją opiekę. Kobieta poczuje się tam zrelaksowana i zadbana. Dokupiłam malowanie paznokci i razem wyszły 2 godziny cudownego relaksu. Brawo!

Zobacz inne propozycje