Pedicure Tradycyjny | Gliwice

0.0 0 Opinii

Pedicure Tradycyjny | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Wiesz na pewno, jak trudno jest skutecznie zadbać o swoje stopy samemu? A bardzo często od tego właśnie zależy nasze dobre samopoczucie i wymarzony wygląd. Jeżeli chcesz, aby Twoje stopy były pięknie wypielęgnowane oraz zdrowe, to profesjonalna pomoc wydaje się wręcz niezbędna. Pedicure Tradycyjny to zabieg, który zapewni Twoim stopom wszystko czego potrzebują, a Ciebie wprowadzi w stan głębokiego relaksu. Idź do salonu, rozsiądź się w ekskluzywnym fotelu i pozwól zadbać o siebie profesjonalistom!

Na czym polega Pedicure Tradycyjny?
Pedicure to kompleksowy zabieg pielęgnujący stóp. Zabieg wykonywany jest w ekskluzywnym fotelu masującym.

Co składa się na zabieg?
W skład zabiegu wchodzi hydromasaż stóp, kompleksowa pielęgnacja paznokci i stóp, oraz wmasowanie pielęgnacyjno-leczniczego kremu.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Zabieg pedicure to najlepszy sposób na zachowanie zdrowych i wypielęgnowanych stóp. Pedicure wykonany w salonie ukoi nie tylko zmęczone i obolałe stopy ale przyniesie ulgę również plecom dzięki zastosowaniu ekskluzywnego fotela do pedicure z hydromasażem stóp, masażem rolowym pleców oraz chromoterapią. Mięciutka skóra fotela przeniesie Cię w błogi stan odprężenia, a nastrojowa muzyka sprawi, że zapomnisz o wszelkich problemach codzienności.

Czy Pedicure Tradycyjny obejmuje malowanie paznokci lakierem?
Ten wariant prezentu nie obejmuje malowania, ale osoba obdarowana może zamówić taką usługę bezpośrenio u kosmetyczki.

Pedicure Tradycyjny | Gliwice to ciekawa propozycja, jeżeli pragniesz sprawić kobiecie wyjątkowy prezent. Sposobem na osiągnięcie tego celu, może być użyteczny podarunek, który zapewni jej jednocześnie relaks i pielęgnację. Pedicure Tradycyjny to jedna z wielu możliwości, która wymaga poważnego rozważenia – ponieważ taki prezent dla niej będzie możliwością wytchnienia od codzienności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje usunięcie zrogowaciałego naskórka, kompleksową pielęgnację paznokci, wmasowanie pielęgnacyjno-leczniczego kremu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Magdalena

No po prostu rewelacja. Już na wejściu czułam się zrelaksowana dzięki przemiłym Panią które wzięły mnie pod swoją opiekę. Kobieta poczuje się tam zrelaksowana i zadbana. Dokupiłam malowanie paznokci i razem wyszły 2 godziny cudownego relaksu. Brawo!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.