JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn | Gliwice

Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn | Gliwice


Gliwice
1 os.

610 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
610 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wielu mężczyzn uważa, że regularna aktywność fizyczna wystarcza do tego, aby wyglądać i czuć się młodo. Jednak skóra, mimo wszystko ulega starzeniu, a jej wygląd w znacznej mierze decyduje o tym, na ile lat oceniają nas inni ludzie. Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn jest serią zabiegów, skomponowanych w taki sposób, aby odżywić i odmłodzić skórę, uelastycznić ją i wygładzić zmarszczki. Oprócz tego jest to czas, aby zadbać o estetyczny wygląd dłoni czy stóp. Co więcej, trzygodzinny seans może być jednocześnie okazją do odprężenia i odpoczynku od codzienności, a gwarantuje to aromaterapeutyczny masaż. Przekonaj się, że to naprawdę działa!

Na czym polega Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn?
Pakiet obejmuje profesjonalną diagnostykę skóry, ekskluzywną pielęgnację twarzy, manicure SPA, pedicure SPA oraz masaż aromaterapeutyczny gorącymi olejami.

Jak przebiega realizacja prezentu?
Zabiegi wykonywane są jeden po drugim, warto zatem zarezerwować sobie około 5 godzin na realizację wszystkich etapów.

Jakie korzyści płyną z wykonanego Pakietu zabiegów?
Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn zapewni odpoczynek oraz wypielęgnuje całe ciało, twarz, dłonie i stopy. Dzięki zabiegowi na twarz wykonanemu na ekskluzywnej marce Babor lub profesjonalnej aparaturze, skóra będzie wyglądać świeżo i promiennie. Kosmetolog zadba również o dłonie i stopy. W luksusowych warunkach, zaopiekuje się nimi podczas zabiegu pedicure na stopy w fotelu masującym oraz zabiegu manicure na dłonie. Cudownym zakończeniem pobytu w Spa będzie odprężająco relaksujący masaż ciepłymi olejkami o cudownym zapachu.

Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla mężczyzny, podarunek na Dzień Ojca

Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn to praktyczny prezent dla męża lub dla taty. Niewielu mężczyzn przyzna się do tego, że taki podarunek jest im po prostu potrzebny, ponieważ wstydzą się nadmiernie dbać o swój wygląd. Możesz mieć jednak pewność, że jeżeli wyjdziesz z inicjatywą i pomożesz im w zachowaniu atrakcyjnego młodego wizerunku, docenią Twój nietypowy prezent spa ogromną dozą wdzięczności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Pakiet obejmuje: profesjonalną diagnostykę skóry, ekskluzywną pielęgnacja twarzy, manicure SPA, pedicure SPA, masaż aromaterapeutyczny gorącymi olejami. Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki. Przeciwwskazania: nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu , niewydolność krążenia a, stany gorączkowe, ciężki stan ogólny , nerwica wegetatywna znacznego stopnia , osteoporoza, grzybica, drożdżyca, brodawki, stany infekcyjne, stany zapalne i alergiczne.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.