Pakiet "Królewska Pielęgnacja" | Gliwice

0.0 0 Opinie

Pakiet "Królewska Pielęgnacja" | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

280,00 zł

280,00 zł

O prezencie

Czy wiesz, jak skuteczne potrafią być innowacyjne metody pielęgnacji skóry? Pakiet „Królewska Pielęgnacja” pozwoli Ci się o tym w pełni przekonać. Celem tego zabiegu jest odmłodzenie skóry, poprzez jej odżywienie i nawilżenie. Zabieg posiada same zalety, przede wszystkim poprawi kondycję skóry twarzy – sprawi, że stanie się ona bardziej gładka i odzyska naturalny młodzieńczy kolor – ale to nie wszystko. „Królewska Pielęgnacja” pozwoli Ci się rozluźnić i pogrążyć w błogim stanie głębokiego odprężenia. Dzięki niemu wypoczniesz i wypiękniejesz jednocześnie. Wykorzystaj tę możliwość!

Na czym polega Pakiet „Królewska Pielęgnacja”?
Jest to multimikromasaż twarzy, który nie tylko ukoi Twoje zmysły i wprowadzi Cię w stan błogiego odprężenia, ale również odmłodzi skórę, dodając jej blasku i siły witalnej.

Jak przebiera realizacja?
Na pakiet składa się kilka zabiegów, a są to: masaż głowicami masujących specjalistycznego urządzenia Icoone, wmasowanie serum oraz aplikacja żelowej maski. Wykonanie wszystkich etapów zabiegu sprawi, że Twoja skóra zyska promienny wygląd i aksamitną gładkość.

Jakie są zalety zabiegu?
Niezwykła moc głowic masujących specjalistycznego urządzenia Icoone odmładza, ujędrnia i relaksuje, a witaminy młodości zawarte w bogatym serum uaktywniają procesy nawilżania i odmładzania skóry.

Pakiet "Królewska Pielęgnacja" | Gliwice to podarunek, który doceni każda z pań, chcących wyglądać olśniewająco, a jednocześnie kochających relaks i luksus.Piękno jest niezwykle ważne, dlatego jeżeli pragniesz wybrać prezent dla kobiety, to pomóż jej zadbać o to, co pomoże jej w jego podtrzymaniu, zamiast kupować kolejny nieznaczący upominek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 75 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabieg składa się z multimikrostymulacji specjalistycznego urządzenia Icoone na twarz, po kilku etapach masażu nakładana jest na twarz ampułka z kompleksem witamin oraz składników aktywnych. Na zakończenie zabiegu aplikowana jest odmładzająco-nawilżająca maska żelowa na twarz.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marta B-Z

Wszystko super. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.