eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet "Królewska Pielęgnacja" | Gliwice

0.0 0 Opinii

Pakiet "Królewska Pielęgnacja" | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Czy wiesz, jak skuteczne potrafią być innowacyjne metody pielęgnacji skóry? Pakiet „Królewska Pielęgnacja” pozwoli Ci się o tym w pełni przekonać. Celem tego zabiegu jest odmłodzenie skóry, poprzez jej odżywienie i nawilżenie. Zabieg posiada same zalety, przede wszystkim poprawi kondycję skóry twarzy – sprawi, że stanie się ona bardziej gładka i odzyska naturalny młodzieńczy kolor – ale to nie wszystko. „Królewska Pielęgnacja” pozwoli Ci się rozluźnić i pogrążyć w błogim stanie głębokiego odprężenia. Dzięki niemu wypoczniesz i wypiękniejesz jednocześnie. Wykorzystaj tę możliwość!

Na czym polega Pakiet „Królewska Pielęgnacja”?
Jest to multimikromasaż twarzy, który nie tylko ukoi Twoje zmysły i wprowadzi Cię w stan błogiego odprężenia, ale również odmłodzi skórę, dodając jej blasku i siły witalnej.

Jak przebiera realizacja?
Na pakiet składa się kilka zabiegów, a są to: masaż głowicami masujących specjalistycznego urządzenia Icoone, wmasowanie serum oraz aplikacja żelowej maski. Wykonanie wszystkich etapów zabiegu sprawi, że Twoja skóra zyska promienny wygląd i aksamitną gładkość.

Jakie są zalety zabiegu?
Niezwykła moc głowic masujących specjalistycznego urządzenia Icoone odmładza, ujędrnia i relaksuje, a witaminy młodości zawarte w bogatym serum uaktywniają procesy nawilżania i odmładzania skóry.

Pakiet "Królewska Pielęgnacja" | Gliwice to podarunek, który doceni każda z pań, chcących wyglądać olśniewająco, a jednocześnie kochających relaks i luksus.Piękno jest niezwykle ważne, dlatego jeżeli pragniesz wybrać prezent dla kobiety, to pomóż jej zadbać o to, co pomoże jej w jego podtrzymaniu, zamiast kupować kolejny nieznaczący upominek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 75 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabieg składa się z multimikrostymulacji specjalistycznego urządzenia Icoone na twarz, po kilku etapach masażu nakładana jest na twarz ampułka z kompleksem witamin oraz składników aktywnych. Na zakończenie zabiegu aplikowana jest odmładzająco-nawilżająca maska żelowa na twarz.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Marta B-Z

Wszystko super. Polecam.

Zobacz inne propozycje