(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Manicure Hybrydowy | Gliwice

0.0 0 Opinii

Manicure Hybrydowy | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Wiesz, że w kreowaniu własnego wizerunku, właściwe dbanie o szczegóły jest jednym z kluczowych czynników? Odpowiednia pielęgnacja paznokci, umiejętne ich przycięcie i szlifowanie, a także dobór najbardziej pasującego do osoby koloru jest zadaniem, w którym warto polegać na stylistach. W salonie uzyskasz bezcenne porady od profesjonalistów, a Manicure Hybrydowy zapewni Twoim paznokciom trwały i imponujący wygląd. Wszystko po to, abyś czas poświęcony na ich codzienną pielęgnację, mogła wykorzystać na relaks i inne przyjemności. Wykorzystaj tę okazję!

Na czym polega Manicure Hybrydowy?
Manicure to nieśmiertelna klasyka w dbaniu o piękny wygląd dłoni. Spośród wielu rodzajów manicure, idealnym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy, który łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego manicure z niebywałą wytrzymałością koloru.

Co składa się na zabieg?
W skład zabiegu wchodzi kompleksowa pielęgnacja paznokci oraz malowanie lakierem hybrydowym.

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Dzięki lakierom hybrydowym najwyższej jakości, kolor utrzymuje się na płytce bez odprysków i smug nawet do 3 tygodni! Łatwy w aplikacji lakier o właściwościach światłoutwardzalnego żelu zapewni Twoim paznokciom nieskazitelny wygląd przez długi czas. Co ważne, hybryda nie niszczy i nie obciąża płytki paznokciowej.

Manicure Hybrydowy | Gliwice to praktyczny prezent dla kobiety, która zawsze chcę wyglądać zjawiskowo. Ten podarunek zapewni jej nie tylko profesjonalną pielęgnację urody, ale również przyczyni się do zaoszczędzenia czasu, który poświęca na codzienną pielęgnację paznokci. Podobny prezent dla koleżanki, będzie miłym gestem w dniu jej urodzin lub imienin.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kompleksową pielęgnację paznokci oraz malowanie paznokci lakierem hybrydowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Victoria Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Iryna B.

Dziękuje. Wszystko na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolonа.

Zobacz inne propozycje