eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rzucanie Siekierami do Celu dla Dwojga | Wrocław

5.0 2 Opinii

Rzucanie Siekierami do Celu dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Axe Throwing to ciekawy sport, gwałtownie zyskujący popularność na całym świecie. Marzycie o dobrej zabawie? Poznajcie Rzucanie Siekierami we Wrocławiu! Wybierzcie się na profesjonalny tor do Axe Throwing’u i przekonajcie się, jak dobrze będzie szło Wam trafianie do celu. Najpierw przejdziecie szkolenie, a następnie sprawdzicie swoje umiejętności pod czujnym okiem trenera. Kto wie, może minęliście się z powołaniem i powinniście być drwalami?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zabawę w Axe Throwing, czyli Rzucanie Siekierami do Celu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób i odbywa się na pojedynczym torze.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Na początku przejdziecie szkolenie z rzucania siekierami i poznacie zasady gry. Następnie wejdziecie na profesjonalny tor do Axe Throwingu i, pod czujnym okiem trenera, rozpoczniecie swoją przygodę.

Ile czasu potrwa rzucanie siekierami?
Axe Throwing potrwa 60 minut.

Poznaj Rzucanie Siekierami | Wrocław to emocjonująca zabawa i wspaniały prezent dla pary. Okazja, by zrozumieć i samodzielnie sprawdzić ciekawy sport, jakim jest Axe Throwing, daje mnóstwo śmiechu i ekscytacji. Wybierz Voucher na Axe Throwing i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z Axe Throwing’u wyłącznie pod nadzorem opiekuna. Istnieje możliwość przedłużenia zabawy o 30 minut za dodatkową opłatą. Voucher obejmuje: szkolenie, opiekę trenera, omówienie zasad gry i grę na torze pojedynczym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

7siekier

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Igor D.

Super doświadczenie! :)

Katarzyna

Polecam serdecznie przeżycie, które wybrałam. Było to rzucanie siekierami we Wrocławiu w miejscu 7siekier. Bardzo przyjemna obsługa. Lokal nieco dziwny bym powiedziała tzn miejsce gdzie się on znajduje ale w niczym szczególnym to nie przeszkadza. Sama zabawa w rzucanie jest czymś innym i niespotykanym, dlatego polecam spróbować. Wymaga to trochę techniki i skupienia. Polecam serdecznie . pozdrawiam

Piotr

Świetna zabawa i atmosfera w klubie!

Agnieszka

Świetny lokal, dobrze się bawiliśmy. Polecam

Zobacz inne propozycje