(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot za Sterami Helikoptera | Rybnik

Nowość
0.0 0 Opinii

Lot za Sterami Helikoptera | Rybnik


Rybnik
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1999,00 zł

1999,00 zł

O prezencie

Lot za Sterami Helikoptera, Rybnik-Gotartowice - HZG Aviation

Spełnij marzenia i usiądź za sterami helikoptera. Tak, to nie żart. Zapraszamy na niezapomniane chwile w powietrzu - Lot za Sterami Helikoptera w Rybniku to okazja, by wyruszyć na spotkanie z przygodą, która pozostanie z Tobą na całe życie! Na początku czekać Cię będzie 60-minutowa część teoretyczna, wprowadzająca Cię w tajniki pilotowania helikoptera, a następnie część praktyczna, podczas której, razem z doświadczonym pilotem, wzbijesz się w powietrze, pilotując helikopter. Czas na nieopisywalne powietrzne emocje!

Lot za Sterami Helikoptera w Rybniku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot za Sterami Helikoptera. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej omawiane są zasady sterowania, zasady lotu oraz sposób zachowania się przy maszynie. Część praktyczna to lot za sterami helikoptera w towarzystwie doświadczonego pilota. Przeżycie może być początkiem drogi, pozwalającej uzyskać Licencję Pilota Śmigłowcowego.

Ile trwa przeżycie?
Całe przeżycie trwa około 90 minut, z czego około 60 minut trwa część teoretyczna, a około 30 minut część praktyczna - lot.

Jakim helikopterem będę lecieć?
Lot odbywa się helikopterem Robinson R44.

Jaka jest maksymalna waga uczestnika?
Przeżycie dostępne jest dla osób o wadze nieprzekraczającej 130 kg.

Lot za Sterami Helikoptera - Voucher na prezent

Lot za Sterami Helikoptera w Rybniku to wyjątkowa okazja, by spełnić marzenia i usiąść za sterami prawdziwego helikoptera. Jest to jeden z tych prezentów, o których nigdy się nie zapomina - każde wspomnienie tych niezwykłych chwil wywoływać będzie uśmiech, a samo przeżycie gwarantuje emocje, których nie można opisać słowami. Wybierz oryginalny i niesamowity prezent dla bliskich i spełniaj ich marzenia - łatwo i przyjemnie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 godz. Część teoretyczna: 60 min. Część praktyczna: 30 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej omawiane są zasady sterowania, zasady lotu oraz sposób zachowania się przy maszynie. Część praktyczna to lot za sterami helikoptera w towarzystwie doświadczonego pilota. Przeżycie może być początkiem drogi, pozwalającej uzyskać Licencję Pilota Śmigłowcowego. Lot odbywa się helikopterem Robinson R44. Przeżycie dostępne jest dla osób o wadze nieprzekraczającej 130 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

HZG AVIATION

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje