Zwiedzanie Studia Harrego Pottera

1 2 3 4 5 (0)
Hertfordshire
1 os.

279 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Seria o młodym czarodzieju powstawała przez tyle lat, że wielu towarzyszyła przez całe dzieciństwo. Dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie, jak Harry pokonywał kolejne przeszkody stawiane na jego drodze przez Sami-Wiecie-Kogo, nadarza się teraz wyjątkowa okazja. Zwiedzanie Studia Harrego Pottera to magiczna podróż do świata czarodziejów, w czasie której poznasz pilnie strzeżone sekrety produkcji, także te dotyczące efektów specjalnych. W czasie zwiedzania zobaczycie akcesoria oraz rekwizyty, których użyto w czasie kręcenia. Do tych wszystkich wrażeń dołączy także możliwość zjedzenia lunchu w klimatycznym De Vere Hunton Park. Wyruszcie w podróż za kulisy serii przez lata napędzającej wyobraźnię pokolenia.

Prezent obejmuje:

  • Bilet dla osoby dorosłej,
  • Wejściówkę na Warner Bros Studio Tour,
  • Lunch w De Vere Hunton Park,
  • Oglądanie kulis kręcenia serii filmów oraz akcesoriów, kostiumów i rekwizytów.

To podarunek dla tych, którzy uwielbiają historie o magii, a zwłaszcza serię filmów o młodym czarodzieju. Zwiedzanie Studia Harrego Pottera to prezent dla każdego, kto chciałby jeszcze raz przypomnieć sobie klimat tamtych produkcji. Taka osoba ucieszy się, dostawszy na urodziny lub imieniny możliwość zwiedzenia miejsc, gdzie powstawały jego ulubione dzieła kinematografii. Będzie to dla niej z pewnością niezapomniany prezent, który pozostawi za sobą wiele wspomnień.


Miejsce realizacji

Hertfordshire

Obowiązujący strój

Umiarkowanie eleganckie ubranie. Nie zakładajcie jeansów ani obuwia sportowego.

Czas trwania

2 - 3 godziny.

Informacje dla oglądających

1 osoba

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Czas wycieczki: 2 - 3 godziny. Wycieczkę należy zarezerwować w dniu realizacji. Rezerwacja może nie być możliwa w razie braku miejc. Raz zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani transferowi. Lunch jest serwowany w godzinach 12 - 14 p. m..


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.