JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zadbaj o Zdrowie Plus - Pakiet Badań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zadbaj o Zdrowie Plus - Pakiet Badań

Cała Polska
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Jeśli otrzymałeś ten prezent, to znaczy tylko jedno: warto z niego skorzystać i osoba obdarowująca o tym wie. Nie będziesz żałować, bowiem jest to bardzo złożony pakiet różnorodnych badań obejmujących całe ciało! Miłość do innych może objawiać się tym, że dbamy o swoje zdrowie i nie chcemy, żeby się o nas martwili - teraz masz szansę okazać ją właśnie w ten sposób! Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i zacznij kontrolować swój stan zdrowia na nowo!

Co obejmuje prezent?
Zakres badań dla kobiet to: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, Ob., CRP, CEA, profil lipidowy, glukoza, Aspat, Alat, mocznik, kwas moczowy, kreatynina, żelazo, sód, potas, magnez, wapń, progesteron, TSH.

Zakres badań dla mężczyzn to: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, Ob., CRP, PSA całkowite, profil lipidowy, glukoza, Aspat, Alat, mocznik, kwas moczowy, kreatynina, żelazo, sód, potas, magnez, wapń, testosteron, TSH

Jaka jest docelowa grupa wiekowa?
Docelowa grupa wiekowa to 60+, ale nie jest to wiek minimalny.

Jak długo trzeba czekać na wyniki?
Czas oczekiwania wynosi do dwóch dni roboczych.

Dziadkowie to są ludzie, którzy przez większość naszego dzieciństwa opiekują się nami najbardziej. Teraz role się odwracają i to oni potrzebują naszej opieki. Pakiet "Zadbaj o Zdrowie Plus" to jedna z jej form, a kompleksowy pakiet badań to będzie wyjątkowy prezent, który można dać zarówno z okazji Dnia Babci, jak i z okazji Dnia Dziadka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od badań, czas oczekiwania na wyniki wynosi do 2 dni roboczych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Zakres badań dla kobiet to: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, Ob., CRP, CEA, profil lipidowy, glukoza, Aspat, Alat, mocznik, kwas moczowy, kreatynina, żelazo, sód, potas, magnez, wapń, progesteron, TSH. Zakres badań dla mężczyzn to: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, Ob., CRP, PSA całkowite, profil lipidowy, glukoza, Aspat, Alat, mocznik, kwas moczowy, kreatynina, żelazo, sód, potas, magnez, wapń, testosteron, TSH. W zależności od badań, czas oczekiwania na wyniki wynosi do 2 dni roboczych. Lista placówek dostępna na stronie: https://ocm24.pl/placowki-partnerskie/LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1280
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.