JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
2 os.

277,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
277,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia dla Dwojga to szansa, która pozwoli Wam zajrzeć wgłąb siebie i uwolnić swoje wewnętrzne dzieci! Czas na powrót do beztroskiego dzieciństwa, w którym najważniejsze wybory dotyczyły tego, by zabawa była jak najlepsza! Skorzystajcie z odjazdowych rollercoasterów, bądźcie świadkami jedynych w swoim rodzaju pokazów, wejdźcie do strefy wodnej zabawy - od Was zależy rozkład jazdy na ten wyjątkowy dzień! Sprawcie, by ta przygoda zapadła Wam we wspomnienia na bardzo długo!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostaną wysłane bilety. Pamiętaj aby je wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Wasz prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możemy korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętajcie tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu istnieje możliwość opuszczenia parku na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproście pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Dziecka, prezent na Walentynki, prezent na urodziny

Poszukujesz wyjątkowego prezentu, który mógłbyś wykorzystać ze swoją bliską osobą? Chcesz, by to przeżycie zapadło Wam w pamięć i było wspomnieniem wspaniale spędzonego czasu we dwoje? Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia dla Dwojga to idealny wybór, który możesz podarować jako prezent na Gwiazdkę lub jako prezent dla ukochanej!

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całodniowy pobyt w parku rozrywki.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje całodniowy pobyt w parku rozrywki dla dwóch osób. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (8)

Wszystkie opinie(8)
Dariusz

Samego prezentu nie będę tu opiswał. Energylandia to znany obiekt i ciągle się rozwija. Co do samej realizacji bonu - perfecto :). Co tu pisać - poszło prosto i bez problemowo i tak to powinno wyglądać.

Kasia

Rewelacyjna obsługa i kontakt :) niezapomniane wrażenia ;)

Stanisław S

Byliśmy na rodzinnym wypadzie do Energylandii w Zatorze. Mega atrakcje dla syna w wieku 13 lat, bardzo dobra infrastruktura i kilka tematycznych sekcji. Można ogólnie spędzić przyjemnie cały dzień, bo tyle trzeba żeby zaliczyć upatrzone atrakcje. Niestety na te najbardziej popularne trzeba poczekać do 40 min w kolejce :-( I tak wielki plus za organizację i aranżację!

Artur Jedynak

Super prezent i mega zabawa. Polecam każdemu taki "Wyjątkowy Prezent" !!!

Marcin

Fantastyczne miejsce! Można tam wracać i zawsze świetnie się bawić! Polecam

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.