Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

5.0 5 Opinie

Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

298,00 zł

298,00 zł

O prezencie

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia dla Dwojga to szansa, która pozwoli Wam zajrzeć wgłąb siebie i uwolnić swoje wewnętrzne dzieci! Czas na powrót do beztroskiego dzieciństwa, w którym najważniejsze wybory dotyczyły tego, by zabawa była jak najlepsza! Skorzystajcie z odjazdowych rollercoasterów, bądźcie świadkami jedynych w swoim rodzaju pokazów, wejdźcie do strefy wodnej zabawy - od Was zależy rozkład jazdy na ten wyjątkowy dzień! Sprawcie, by ta przygoda zapadła Wam we wspomnienia na bardzo długo!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostaną wysłane bilety. Pamiętaj aby je wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Wasz prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możemy korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętajcie tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu istnieje możliwość opuszczenia parku na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproście pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę

Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator sprawdzi się jako prezent na Walentynki.To przeżycie zapadnie Wam w pamięć i będzie wspomnieniem na długie lata. 

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całodniowy pobyt w parku rozrywki.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniowy pobyt w parku rozrywki dla dwóch osób. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

A.K

Bardzo sprawna realizacja bonu. Rezerwowałam bilety w dniu wyjazdu i Pani na infolini pomogla, by wszystko się udało, po kilku minutach bilety byly na mailu. Szczerze polecam.

Gabriela R.

Wszystko dobrze. Pomocni pracownicy z działu obsługi klienta. Bilet wysłany na czas. Odpowiedź na maila z pytaniem również przyszła szybko i podała pożądane informacje.

Dariusz

Samego prezentu nie będę tu opiswał. Energylandia to znany obiekt i ciągle się rozwija. Co do samej realizacji bonu - perfecto :). Co tu pisać - poszło prosto i bez problemowo i tak to powinno wyglądać.

Kasia

Rewelacyjna obsługa i kontakt :) niezapomniane wrażenia ;)

Stanisław S

Byliśmy na rodzinnym wypadzie do Energylandii w Zatorze. Mega atrakcje dla syna w wieku 13 lat, bardzo dobra infrastruktura i kilka tematycznych sekcji. Można ogólnie spędzić przyjemnie cały dzień, bo tyle trzeba żeby zaliczyć upatrzone atrakcje. Niestety na te najbardziej popularne trzeba poczekać do 40 min w kolejce :-( I tak wielki plus za organizację i aranżację!

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.