(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

5.0 11 Opinii

Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

398,00 zł

398,00 zł

O prezencie

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia dla Dwojga to szansa, która pozwoli Wam zajrzeć wgłąb siebie i uwolnić swoje wewnętrzne dzieci! Czas na powrót do beztroskiego dzieciństwa, w którym najważniejsze wybory dotyczyły tego, by zabawa była jak najlepsza! Skorzystajcie z odjazdowych rollercoasterów, bądźcie świadkami jedynych w swoim rodzaju pokazów, wejdźcie do strefy wodnej zabawy - od Was zależy rozkład jazdy na ten wyjątkowy dzień! Sprawcie, by ta przygoda zapadła Wam we wspomnienia na bardzo długo! Zapraszamy Cię do parku rozrywki: ENERGYLANDIA - Park Rollercoasterów nr 1 w Europie!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostaną wysłane bilety. Pamiętaj aby je wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Wasz prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możemy korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętajcie tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu istnieje możliwość opuszczenia parku na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproście pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę

Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator sprawdzi się jako prezent na Walentynki.To przeżycie zapadnie Wam w pamięć i będzie wspomnieniem na długie lata. 

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całodniowy pobyt w parku rozrywki.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniowy pobyt w parku rozrywki. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 11 Opinii

Małgorzata Dz.

Ekspresowa realizacja Polecam ❤️❤️❤️

 

Uprzejmie dziękuję za naprawdę ekspresową rezerwację biletów. Czas realizacji to było 5 roboczych, a bardzo uprzejma pani na infolinii załatwiła tę rezerwację w ciągu kilku godzin w sobotę. Dziękuję!

Krzysztof S.

Było jak zawsze cudownie i nic nie trzeba zmieniać

A.K

Bardzo sprawna realizacja bonu. Rezerwowałam bilety w dniu wyjazdu i Pani na infolini pomogla, by wszystko się udało, po kilku minutach bilety byly na mailu. Szczerze polecam.

Gabriela R.

Wszystko dobrze. Pomocni pracownicy z działu obsługi klienta. Bilet wysłany na czas. Odpowiedź na maila z pytaniem również przyszła szybko i podała pożądane informacje.

Wyświetlono 5 z 13

Zobacz inne propozycje