Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Katowice

0.0 0 Opinie

Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Katowice


Katowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

74,00 zł

74,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie aktywnie spędzać czas we dwoje? Wymagający trening dostarczy Wam wiele satysfakcji i motywacji do działania. Wasza nieposkromiona energia zdolna jest nawet do przenoszenia gór? To świetnie się składa, bo Park Trampolin jest miejscem dla Was. Piankowa kraina przywoła Wasze wspomnienia z dzieciństwa, rozwijając nabyte już umiejętności akrobatyczne. Powróć myślami do najpiękniejszego okresu życia, ćwicząc salta i fikołki! Dosłownie jest to zastrzyk ogromnej dawki energii, ale nie tylko. To przede wszystkim pakiet niezwykłej radości. Wasz poziom endorfin skoczy wysoko w górę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wejście do Parku Trampolin oraz skarpetki antypoślizgowe dla dwóch osób.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 60 minut.

Czy wiesz, że...
podczas godzinnego treningu możesz spalić do 1000 kalorii!

Bilet do Parku Trampolin dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla pary, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla nastolatka.

Szukasz odpowiedniego upominku dla dziecka? Nie chcesz podarować mu kolejnej zabawki czy słodyczy? Pragniesz mu dać coś naprawdę ekstra? To wybierz się z nim na wspólną Zabawę do Parku Trampolin lub pozwól mu iść z przyjaciółmi! To świetny sposób na rozbudzenie miłości do sportu! Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga to również doskonały prezent na urodziny dla nastolatka lub pary. Rozgrzej do czerwoności swoich przyjaciół. Niech skoczą po radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Rezerwacje odbywają się wyłącznie telefonicznie. Dzieci w wieku 3-13 możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 r.ż może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w parku lub ze strony internetowej jumpworld.pl. Regulamin dostępny na stronie jumpworld.pl/katowice/regulamin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Katowice

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.