Karnet do Parku Trampolin | Łódź

0.0 0 Opinii

Karnet do Parku Trampolin | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

256,99 zł

256,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz dobrą zabawę i trening, który nie tylko wyciska siódme poty, ale również… zapewnia ogromną dawkę śmiechu? Twoim marzeniem od zawsze było wykonywanie salt i innych, równie mocno wymagających, piruetów? Wybierz Karnet do Parku Trampolin w Łodzi i doskonal swoje umiejętności przez 10 sesji! Każda sesja trwa godzinę, więc daje to aż 10 godzin doskonałej zabawy w parku trampolin. Odnajdź swoją pasję i przekonaj się, ile radości daje wyskokowa zabawa na trampolinach! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Karnet do Parku Trampolin. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. W ramach prezentu osoba obdarowana otrzyma również jedną parę skarpetek antypoślizgowych (niezbędnych, by wejść do Parku Trampolin).

Ile wstępów gwarantuje karnet?
Karnet zapewnia 10 wstępów do Parku Trampolin, każdy trwający godzinę. Łącznie daje to 10 godzin pobytu w Parku Trampolin.

Przez ile czasu ważny jest Karnet?
Karnet jest ważny przez 3 miesiące, licząc od pierwszego użycia.

Karnet Imienny do Parku Trampolin | Łódź sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent na urodziny

Potrzebujesz oryginalnego prezentu dla nastolatka lub nastolatki? Kompletnie nie wiesz, jaki prezent dla syna lub córki wybrać? Podaruj mu emocje, dobrą zabawę oraz niezły trening! Karnet Imienny do Parku Trampolin w Łodzi to doskonałe rozwiązanie prezentowe, zapewniające mnóstwo pozytywnych wrażeń i korzyści zdrowotnych. Voucher na trampoliny w Łodzi to super prezent dla osób w każdym wieku. Pasuje zarówno jako podarunek na imieniny, jak i niespodzianka z okazji mikołajek. Przekonaj się, jak łatwo podarować bliskiej osobie emocje, wybierając naprawdę fajny i wymarzony prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

10 wejść x 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Karnet jest imienny, ważny przez 3 miesiące od daty odbioru i obejmuje 10 wejść po 60 minut. Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną w celu: rejestracji, odebrania karnetu i przebrania się. Realizacje odbywają się o pełnych godzinach. Osoby niepełnoletnie mogą realizować prezent w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SALTOS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.