(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabawa w Parku Trampolin | Warszawa

Nowość Zobacz film
0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Trampolin | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

42,00 zł

42,00 zł

O prezencie

Zabawa w Parku Trampolin, Warszawa - Kocham Skakać Warszawa

Czy jesteś pełen energii? Kochasz aktywność i wszystkie jej aspekty? Przenieś je na zupełnie nowy poziom, wybierając Zabawę w Parku Trampolin w Warszawie! To fantastyczne miejsce, które zapewnia doskonałą rozrywkę dla wszystkich, niezależnie od wieku. To idealne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, oferujące atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Odkryj niewykorzystane rezerwy energii i wykorzystaj je do skoków, przewrotów i fikołków. Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora poczujesz się bezpiecznie. Czas na wyskokową zabawę!

Zabawa w Parku Trampolin w Warszawie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zabawę w Parku Trampolin. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Zabawa trwa 60 minut.

Czy na miejscu obowiązują skapertki antypoślizgowe?
Tak, należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.

Co znajduje się w parku?
W Parku Trampolin znajduje się 14 stref atrakcji, na powierzchni 2500 m2. W środku znajduje się m.in.: powietrzna poducha, zjeżdżalnia z pontonami, tyrolka, basen z gąbkami i strefa gladiatorów.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, jednak należy pamiętać, że dzieci w wieku od 3 do 13 roku życia mogą korzystać z Parku Trampolin wyłącznie w obecności prawnego opiekuna (z dzieckiem do 6 roku życia opiekun może wejść na jednym bilecie). Osoby w wieku od 14 do 17 roku życia mogą korzystać z Parku pod opieką opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez niego zgody na korzystanie z Parku.

Zabawa w Parku Trampolin - Voucher na prezent

Zabawa w Parku Trampolin w Warszawie jest znakomitą okazją, by wziąć udział w wyskokowych emocjach i przenieść się do świata fantastycznej przygody. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla każdego miłośnika aktywności fizycznej. Wybierz podarunek, który śmiało możesz wręczyć na każdą okazję, dla osób w różnym wieku. Odkryj, że spełnianie marzeń może być wyskokowo proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia wejście do Parku Trampolin. Minimalny wiek uczestnika: 3 lata. Dzieci w wieku od 3 do 13 roku życia mogą korzystać z Parku Trampolin wyłącznie w obecności prawnego opiekuna (z dzieckiem do 6 roku życia opiekun może wejść na jednym bilecie). Osoby w wieku od 14 do 17 roku życia mogą korzystać z Parku pod opieką opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez niego zgody na korzystanie z Parku. Należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kocham Skakać Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.