Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Lublin


Lublin
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

90,00 zł

90,00 zł

O prezencie

Chodzi Wam po głowie rodzinny wypad, atrakcja, która wszystkim przypadnie do gustu? Jest takie miejsce, gdzie każdy – niezależnie od swojego wieku – świetnie spędzi czas. Brzmi intrygująco? A więc wybierzcie się na Szaloną Zabawę w Parku Trampolin, gdzie czeka Was cała masa skocznej rozrywki. Będziecie mogli ćwiczyć skoki, przewroty, fikołki i salta, grać w piłkę, organizować zawody i przede wszystkim dużo się śmiać. Tak spędzony czas dla wszystkich będzie wspaniałą przygodą, a ponadto okazją do integracji i zacieśnienia więzi. Nie często przytrafia się okazja, aby sobie wspólnie poskakać. Wykorzystajcie więc tę, którą macie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów, specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?
Aby czuć się komfortowo podczas skoków na trampolinie zalecane jest zabranie ze sobą przewiewnego, nie krępującego ruchów ubrania. Przed każdym wysiłkiem fizycznym należy wykonać porządną rozgrzewkę, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Lublin  to taki pomysł na prezent, który łączy pokolenia. Wybór czegoś na ciekawy prezent dla rodziny niejednokrotnie sprawia bardzo dużo problemów, ponieważ trudno jest znaleźć coś, co równie mocno cieszyć będzie dzieci, młodzież i dorosłych. Jest jednak taki podarunek, który każdemu zapewni fantastyczną rozrywkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony jest dla max 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci). Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania się oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mania Skakania

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Monika Wielemborek

Super zabawa , bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.