Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź

Tylko u nas
4.0 4 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

34,00 zł

34,00 zł

O prezencie

Marzysz o aktywnym wypoczynku, który będzie jednocześnie fantastyczną rozrywką? Szalona Zabawa w Parku Trampolin to prawdopodobnie najfajniejsza przygoda jaką możesz przeżyć! Wyobraź sobie wielkie pomieszczenie całe wypełnione najróżniejszymi trampolinami: czworokątnymi, sześciokątnymi, a także takimi z zeskokiem do basenu pełnego gąbek. Na tych urządzeniach możesz ćwiczyć salta, fikołki, przewroty i wszystko na co masz ochotę. Spróbuj raz – wrócisz na pewno!

Co obejmuje prezent?

Rozgrzewkę, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?

Zabierz ze sobą przewiewne, wygodne ubranie sportowe. Na miejscu są szatnie z prysznicami, w których możesz się przebrać i wykąpać po skakaniu. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe.

Czy mogę robić salta?

Pierwsze salto zawsze musi zostać zrobione pod okiem trenera. Podejdź do któregoś i pokaż, co umiesz. Na pewno wybierze najodpowiedniejszy sposób i miejsce do ćwiczeń. Najlepszy na początek jest basen z gąbkami. Miękkie lądowanie to podstawa. Potem (jeśli trener pozwoli) można udać się na trampoliny i ćwiczyć dalej. Jeżeli jesteś regularnym skoczkiem i salto masz w małym palcu – szalej na całego! Pamiętaj jednak, że obok znajdują się inni uczestnicy - zachowaj ostrożność!

Czy są jakieś przeciwwskazania do skakania?

Owszem: ciąża, dyskopatia, choroby stawów skokowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, endoprotezy, osteoporoza, otyłość, astma, zaburzenia równowagi.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź to podarunek, który uraduje wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. To prezent dla każdego – dla dużych i małych, kobiet i mężczyzn. Podaruj wyskokową rozrywkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SALTOS

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.