Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź

Tylko u nas
5.0 3 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

42,00 zł

42,00 zł

O prezencie

Marzysz o aktywnym wypoczynku, który będzie jednocześnie fantastyczną rozrywką? Szalona Zabawa w Parku Trampolin to prawdopodobnie najfajniejsza przygoda jaką możesz przeżyć! Wyobraź sobie wielkie pomieszczenie całe wypełnione najróżniejszymi trampolinami: czworokątnymi, sześciokątnymi, a także takimi z zeskokiem do basenu pełnego gąbek. Na tych urządzeniach możesz ćwiczyć salta, fikołki, przewroty i wszystko na co masz ochotę. Spróbuj raz – wrócisz na pewno!

Co obejmuje prezent?

Rozgrzewkę, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?

Zabierz ze sobą przewiewne, wygodne ubranie sportowe. Na miejscu są szatnie z prysznicami, w których możesz się przebrać i wykąpać po skakaniu. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe.

Czy mogę robić salta?

Pierwsze salto zawsze musi zostać zrobione pod okiem trenera. Podejdź do któregoś i pokaż, co umiesz. Na pewno wybierze najodpowiedniejszy sposób i miejsce do ćwiczeń. Najlepszy na początek jest basen z gąbkami. Miękkie lądowanie to podstawa. Potem (jeśli trener pozwoli) można udać się na trampoliny i ćwiczyć dalej. Jeżeli jesteś regularnym skoczkiem i salto masz w małym palcu – szalej na całego! Pamiętaj jednak, że obok znajdują się inni uczestnicy - zachowaj ostrożność!

Czy są jakieś przeciwwskazania do skakania?

Owszem: ciąża, dyskopatia, choroby stawów skokowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, endoprotezy, osteoporoza, otyłość, astma, zaburzenia równowagi.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź to podarunek, który uraduje wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. To prezent dla każdego – dla dużych i małych, kobiet i mężczyzn. Podaruj wyskokową rozrywkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SALTOS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Maciek

Fajny prezent, polecam! :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.