(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Płock

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Płock


Płock
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na wspólne, rodzinne spędzenie czasu? Szalona Zabawa w Parku Trampolin w Płocku to połączenie świetnej zabawy i aktywnego wypoczynku. Tutaj zarówno rodzice, jak i dzieci odnajdą coś dla siebie i będą mogli się wyszaleć. Znajdzie się miejsce i na małą rywalizację, i na współpracę. Wiek nie ma znaczenia, najważniejsza jest dobra zabawa i to, że spędzacie czas razem.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje godzinny pobyt w Parku Trampolin w Płocku dla czterech osób. Organizator zapewnia również specjalne skarpetki antypoślizgowe.

Czy z prezentu mogą skorzystać dzieci?
Oczywiście, zapraszamy wszystkich bez względu na wiek. W przypadku dzieci trzeba jednak pamiętać o podpisaniu specjalnego oświadczenia przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Płock to przede wszystkim świetna zabawa dla czterech osób. Co może być lepszego niż wspólne, aktywne spędzenie czasu? Trampoliny to miejsce, gdzie wiek nie ma znaczenia i wszyscy bawią się równie dobrze. Podaruj bliskim trochę radości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna. Organizator zapewnia specjalne skarpetki antypoślizgowe. Prosimy o przybycie z 15-minutowym wyprzedzeniem w celu przebrania się oraz rejestracji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

AIR JUMP Płock

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje