(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabawa w Parku Trampolin | Radom

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Trampolin | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

40,00 zł

40,00 zł

O prezencie

Jesteś energiczny? Aktywność fizyczna sprawia Ci największą przyjemność? Wskocz na jej nowy wymiar i udaj się do Parku Trampolin. To miejsce, w którym dosłownie każdy, niezależnie od wieku będzie doskonale się bawił. To idealna rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych i możliwość spędzenia czasu w atrakcyjny sposób. Odkryj w sobie nieodgadnione pokłady energii i wykorzystaj ją na skoczne wyskoki, przewroty w powietrzu i fikołki. Nad Tobą będzie czuwać oko profesjonalnego instruktora. Chwyć chwile radości, które masz na wyciągnięcie ręki! Gotowy?

Co obejmuje prezent?
Bilet wstępu dla jednej osoby do strefy trampolin.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 1 godzinę.

Czy na miejscu obowiązują skapertki antypoślizgowe?
Tak, należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.

Co znajduje się w parku?
W Parku Trampolin znajduje się 7 stref atrakcji, na powierzchni 1300 m2. W środku znajduje się m.in.: powietrzna poducha, basen z gąbkami i strefa gladiatorów.

Zabawa w Parku Trampolin | Radom sprawdzi się jako prezent który spełni oczekiwania dzieci, które potrzebują się wyszaleć. Spraw swojemu Dziecku radosne uniesienie, gdy będzie skakać wysoko w górę i zdobywać nowe, akrobatyczne umiejętności.Podaruj chwilę szczęścia swojemu Rodzeństwu na Urodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich zgody na korzystanie z Parku. Należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kocham Skakać Radom

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje