(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Łódź (okolice)

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Łódź (okolice)


Ksawerów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

82,99 zł

82,99 zł

O prezencie

“Wyskoczyć gdzieś razem” nabiera zupełnie nowego znaczenia, gdy mowa jest o Szalonej Zabawie w Parku Trampolin. We dwoje, ta zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Jeśli lubicie rywalizację, możecie sprawdzić, kto wyżej skoczy! Rzućcie się wspólnie w basen wypełniony gąbkami i poczujcie przyjemną miękkość. Możliwości zabawy są nieograniczone. Niech szalony czas będzie dla Was wspólną, niezapomnianą pamiątką.

Co obejmuje przeżycie?
Dwa bilety wstępu, które uprawniają do wejścia do Parku Trampolin na 60 minut. Zostaną wręczone również dwie pary skarpetek antypoślizgowych, które należy założyć, aby móc bezpiecznie wziąć udział w zabawie. Każdy uczestnik zobowiązany jest do podpisania orzeczenia przed rozpoczęciem zabawy.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?
Jak najbardziej! Należy jednak pamiętać, że od osób niepełnoletnich wymagane jest orzeczenie podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Czy wiesz, że…
Skakanie na trampolinie doskonale dotlenia oraz wzmacnia i zwiększa wytrzymałość.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla Dwojga, prezent dla małżeństwa, prezent dla znajomych.

Wspólne wspomnienia są wzruszającą częścią życia przyjaciół i par. Jeśli więc chcesz podarować prezent dla małżeństwa, wybierz taki, który zostanie w ich pamięci na długo. Prezent dla znajomych, który ich rozrusza to strzał w dziesiątkę! Wyjątkowy podarunek sprawi, że obdarowani będą bardzo wdzięczni, a uśmiech na ich twarzy będzie tego najlepszym dowodem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ksawerów

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

AIR JUMP Ksawerów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.