JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Wrocław

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Wrocław


Wrocław
3-4 os.

116 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
116 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzycie o radośnie spędzonym czasie we wspólnym gronie? Niewiele jest takich zabaw, które zarówno dużym jak i małym gwarantują wyjątkową rozrywkę. Jednak Szalona Zabawa w Parku Trampolin jest wyjątkiem, który tak dorosłym, jak i dzieciom pozwala cieszyć się życiem równie intensywnie. Po godzinie skakania na trampolinach, na twarzach nawet najpoważniejszych osób, będzie wypisana szczera radość. Spędźcie aktywnie czas na wyskokowej zabawie dla całej rodziny!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów, specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak wygląda obiekt parku trampolin?

Jump Hall to pierwszy we Wrocławiu park trampolin. Na powierzchni ponad 1500 m2 do dyspozycji jest 6 różnych stref trampolin, atrakcje dla dzieci oraz bar; a także sale do parkouru, streetworkoutu i tańca na głowie.

Czy zabawa w parku trampolin jest bezpieczna?

Jak najbardziej, konstrukcje trampolin spełniają wszystkie normy UE. Ponadto, do Waszej dyspozycji są obecni w parku profesjonalni Instruktorzy. 

Szalona Zabawa w Parku Trampolin sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Dziecka, podarunek dla rodziny na święta, prezent dla dzieci.

Jeżeli chcesz podarować swoim pociechom wyjątkowy prezent na urodziny, to zrób im niespodziankę, zabierając na Szaloną Zabawę w Parku Trampolin. Aktywnie spędzony czas w rodzinnym gronie to wymarzony prezent dla każdego młodego człowieka. Prezent na Dzień Dziecka można wręczyć w dowolnym dniu w roku – nie warto czekać do 1 czerwca.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 h zabawy poprzedzona 10 minutową rozgrzewką

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły oglądać swoich bliskich podczas realizacji prezentu na ekranach telewizorów w strefie przeznaczonej do relaksu tuż obok kawiarni.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla max 4 os. (2 dorosłych i 2 dzieci, 1 osoba – wejście gratis). Minimalny wiek to 3 lata. Dzieci między 3-13 roku życia mogą korzystać z obiektu tylko pod nadzorem opiekuna. Młodzież między 13-18 r.ż. musi dostarczyć podpisaną zgodę opiekuna. Opiekunowie z dziećmi między 3-7 r.ż., którzy nie będą korzystać z naszych atrakcji, wchodzą z dzieckiem na jednym bilecie. Prosimy przyjść 15 min. wcześniej przed umówionym czasem realizacji. Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Warunkiem realizacji jest zapoznanie się i podpisanie regulaminu parku dostępnego na stronie https://jumphall.pl/dokumenty/ . Prosimy zabrać ze sobą dowód tożsamości.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 792

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.