Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Radom

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Radom


Radom
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

76,00 zł

76,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie sport i szukacie pomysłu na szaloną rozrywkę? Najlepsza dla miłośników aktywnych wrażeń jest zabawa w Parku Trampolin! Dlaczego? To niezwykła przyjemność, która pozwoli Wam nie tylko poprawić swoją kondycję fizyczna, ale umożliwi powrócić Wam do czasów dzieciństwa. Wybierzcie się wspólnie w tą drogę i rozkoszujcie się świetną zabawą w piankowym basenie, w którym będziecie płatać figle wedle swojego upodobania. Życzymy wyskokowych chwil!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wejście do Parku Trampolin. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 60 minut.

Czy na miejscu obowiązują skapertki antypoślizgowe?
Tak, należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.

Co znajduje się w parku?
W Parku Trampolin znajduje się 7 stref atrakcji, na powierzchni 1300 m2. W środku znajduje się m.in.: powietrzna poducha, basen z gąbkami i strefa gladiatorów.

Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga w Radomiu świetnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka. Niech twoi bliscy wyskoczą wysoko w górę i złapią radość! Ten prezent wywoła wielkie uśmiechy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich zgody na korzystanie z Parku. Należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kocham Skakać Radom

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.