eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Radom

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

64,00 zł

64,00 zł

O prezencie

Wielkie emocje są Twoją pasją? A może chciałbyś ponownie obudzić w sobie dziecko? Szalona Zabawa w Parku Trampolin przyniesie zarówno jedno, jak i drugie! Pozwoli wyskakać się do woli, wznieść się pod sufit — tutaj nic nie ograniczy Twojej swobody, nawet ściany, które również są trampolinami! A może skusisz się na odważniejsze akrobacje? Basen z piankami już czeka na miłośników wszelkich salt — tych dużych i tych małych! Wskocz w świat prawdziwych emocji!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje aż 2-godzinne wejście do Parku Trampolin dla jednej osoby.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 3 lata. Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z Parku tylko w obecności rodzica lub prawnego opiekuna. Od młodzieży w wieku 14-18 lat wymagana jest obecność opiekuna lub podpisanie przez niego specjalnego oświadczenia.

Czy na miejscu obowiązują skapertki antypoślizgowe?
Tak, należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.

Co znajduje się w parku?
W Parku Trampolin znajduje się 7 stref atrakcji, na powierzchni 1300 m2. W środku znajduje się m.in.: powietrzna poducha, basen z gąbkami i strefa gladiatorów.

Czy wiesz, że...
Trening na trampolinie spala mnóstwo kalorii, więc jest doskonałym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów i kształtowanie sylwetki, a to wszystko przy świetnej zabawie!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Radom to idealny prezent na urodziny dla osoby kochającej aktywność.  Pozwoli Twoim bliskim zrealizować swoje najśmielsze marzenia i poczuć tę nieskrępowaną radość, jaką dają trampoliny! Wielkie emocje są już o skok! To wyjątkowy prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6. roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kocham Skakać Radom

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje