Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Radom

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

55,00 zł

55,00 zł

O prezencie

Wielkie emocje są Twoją pasją? A może chciałbyś ponownie obudzić w sobie dziecko? Szalona Zabawa w Parku Trampolin przyniesie zarówno jedno, jak i drugie! Pozwoli wyskakać się do woli, wznieść się pod sufit — tutaj nic nie ograniczy Twojej swobody, nawet ściany, które również są trampolinami! A może skusisz się na odważniejsze akrobacje? Basen z piankami już czeka na miłośników wszelkich salt — tych dużych i tych małych! Wskocz w świat prawdziwych emocji!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje aż 2-godzinne wejście do Parku Trampolin oraz specjalne skarpetki dla jednej osoby.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Minimalny wiek uczestnika to 3 lata. Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z Parku tylko w obecności rodzica lub prawnego opiekuna. Od młodzieży w wieku 14-18 lat wymagana jest obecność opiekuna lub podpisanie przez niego specjalnego oświadczenia.

Czy wiesz, że...

Trening na trampolinie spala mnóstwo kalorii, więc jest doskonałym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów i kształtowanie sylwetki, a to wszystko przy świetnej zabawie!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Radom to idealny prezent na urodziny dla osoby kochającej aktywność.  Pozwoli Twoim bliskim zrealizować swoje najśmielsze marzenia i poczuć tę nieskrępowaną radość, jaką dają trampoliny! Wielkie emocje są już o skok! To wyjątkowy prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6. roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kocham Skakać Radom

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.