(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Lublin

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

60,00 zł

60,00 zł

O prezencie

Czy wiecie, że skoczna zabawa nie musi oznaczać zakrapianej wyskokowymi napojami imprezy? Jeżeli szukacie możliwości do tego, aby wybawić się i spożytkować nadmiar energii, to Szalona Zabawa w Parku Trampolin będzie najlepszym rozwiązaniem. Czeka Was godzina skakania, fikania i próbowania najróżniejszych akrobacji, przy których pomogą Wam doświadczeni instruktorzy. Będziecie mogli również pograć na trampolinach w piłkę lub inne gry – wszystko zależy do Was. Jedno jest pewne czas spędzony w parku będzie najradośniejszym treningiem fizycznym, jaki można sobie wymarzyć. Bawcie się skocznie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów, specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?
Aby czuć się komfortowo podczas skoków na trampolinie zalecane jest zabranie ze sobą przewiewnego, nie krępującego ruchów ubrania. Przed każdym wysiłkiem fizycznym należy wykonać porządną rozgrzewkę, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Lublin to coś wiecej niż klasyczny upominek dla pary.Ten podarunek łączy w sobie przyjemne z pożytecznym – niepowtarzalną rozrywkę z kompleksową fizyczną aktywnością. Dlatego, jeżeli chcesz wybrać ten prezent dla koleżanki i jej partnera, to upewnij się, że lubią ruch.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania się oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mania Skakania

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

beata k.

Było fajnie,skorzystali moi wnuczkowie,to było ich święto,byli bardzo zadowoleni,

Zobacz inne propozycje