JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Lublin

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.

60 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
60 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiecie, że skoczna zabawa nie musi oznaczać zakrapianej wyskokowymi napojami imprezy? Jeżeli szukacie możliwości do tego, aby wybawić się i spożytkować nadmiar energii, to Szalona Zabawa w Parku Trampolin będzie najlepszym rozwiązaniem. Czeka Was godzina skakania, fikania i próbowania najróżniejszych akrobacji, przy których pomogą Wam doświadczeni instruktorzy. Będziecie mogli również pograć na trampolinach w piłkę lub inne gry – wszystko zależy do Was. Jedno jest pewne czas spędzony w parku będzie najradośniejszym treningiem fizycznym, jaki można sobie wymarzyć. Bawcie się skocznie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów, specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?

Aby czuć się komfortowo podczas skoków na trampolinie zalecane jest zabranie ze sobą przewiewnego, nie krępującego ruchów ubrania. Przed każdym wysiłkiem fizycznym należy wykonać porządną rozgrzewkę, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe!

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do skakania?

Przeciwwskazaniami do korzystania z parku trampolin są: ciąża, dyskopatia, choroby stawów skokowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, endoprotezy, osteoporoza, otyłość, astma, zaburzenia równowagi.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga sprawdzi się jako:

Prezent dla Pary, Upominek dla Dwojga, Podarunek dla Rodziców, Prezent dla Przyjaciół

Jeżeli chcesz znaleźć pomysł na prezent dla pary, który będzie czymś więcej niż klasyczne i nudne upominki, to Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga nada się idealnie. Ten podarunek łączy w sobie przyjemne z pożytecznym – niepowtarzalną rozrywkę z kompleksową fizyczną aktywnością. Dlatego, jeżeli chcesz wybrać ten prezent dla koleżanki i jej partnera, to upewnij się, że lubią ruch.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania się oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.