Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Łódź

Tylko u nas
5.0 5 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

68,00 zł

68,00 zł

O prezencie

Lubicie uprawiać sport we Dwoje? Jeżeli chcecie połączyć aktywność fizyczną i niezapomnianą zabawę, to Park Trampolin jest miejscem stworzonym właśnie dla Was. Tutaj będziecie mogli wyszaleć się do woli – ćwiczyć fikołki, salta oraz inne figury akrobatyczne, które przyjdą Wam do głowy. Żadne inne miejsce nie zagwarantuje Wam tylu pozytywnych emocji i nie dostarczy tak silnego zastrzyku endorfin. Spakujcie wygodne stroje i wybierzcie się na wyskokowy trening!

Co obejmuje prezent?

Rozgrzewkę, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?

Zabierz ze sobą przewiewne, wygodne ubranie sportowe. Na miejscu są szatnie z prysznicami, w których możesz się przebrać i wykąpać po skakaniu. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe.

Czy mogę robić salta?

Pierwsze salto zawsze musi zostać zrobione pod okiem trenera. Podejdź do któregoś i pokaż, co umiesz. Na pewno wybierze najodpowiedniejszy sposób i miejsce do ćwiczeń. Najlepszy na początek jest basen z gąbkami. Miękkie lądowanie to podstawa. Potem (jeśli trener pozwoli) można udać się na trampoliny i ćwiczyć dalej. Jeżeli jesteś regularnym skoczkiem i salto masz w małym palcu – szalej na całego! Pamiętaj jednak, że obok znajdują się inni uczestnicy - zachowaj ostrożność!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Łódź to nie tylko prezent dla pary – świetnie się sprawdzi, jako ciekawy prezent na Dzień Dziecka. Wypad do takiego miejsca rodzica z pociechą, zagwarantuje dużo radości obojgu, ponieważ aktywne spędzony czas w towarzystwie bliskiej osoby, to podarunek, który nie kosztuje wiele, a sprawia najwięcej przyjemności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SALTOS

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka Włodarczyk

Wszystko nam się podobało. Dziękujemy

Katarzyna Okręglicka

Wszystko było w porządku. Świetna organizacja, bardzo miła obsługa, super miejsce na spędzenie wolnego czasu.

Patryk Lewy

Sprawna obsługa, wszystko perfekcyjnie

Sebastian

Bardzo fajne przeżycie.

Adrian

Wszystko było OK.

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.