Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Toruń

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Toruń


Toruń
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,00 zł

119,00 zł

O prezencie

Marzycie o szalonej, wspólnej rozrywce i masie pozytywnej energii? Jesteście miłośnikami sportu i aktywnego spędzania czasu? To świetnie się składa, bo zabawa w Parku Trampolin dla całej Rodziny dostarczy Wam nie tylko wiele radości i szczęścia, ale również pozwoli utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Nic tak dobrze nie wpływa na zdrowie jak ruch. Wasz poziom zadowolenia wzrośnie dzięki wyskokowej zabawie :)

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje cztery bilety wstępu do strefy trampolin oraz skarpetki dla 2-4 osób.

Czy są jakieś przeciwwskazania ?

Atrakcja nie jest zalecana dla osób z poważnymi urazami stawów, kręgosłupa i problemami kostnymi

Czy dzieci mogą korzystać z prezentu?

Minimalny wiek to 5 lat. Osoby do 10 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna. Osoba niepełnoletnia, powyżej 10 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Toruń  to prezent idealny dla osób, którzy kochają sport, aktywną rozrywkę i dobrą zabawę. Zaprezentuj się rodzinie i rozwijaj nowe umiejętności akrobatyczne, a wszystko to pod okiem czujnych instruktorów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek: 5 lat. Osoby do 10 roku życia musi przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (osoba dorosła musi zakupić bilet). Osoba niepełnoletnia, powyżej 10 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wymagany strój sportowy. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przy rejestracji należy przekazać voucher.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Parki Trampolin Sp. z O.O.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.