Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź (okolice)

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Łódź (okolice)


Ksawerów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

39,99 zł

39,99 zł

O prezencie

Praca bywa bardzo męcząca, a obowiązki domowe jeszcze bardziej wykańczające. Uwolnij się od ciągłej pracy i zdobądź się na odwagę, aby skorzystać z Szalonej Zabawy w Parku Trampolin! Gdy będziesz unosić się w górę i opadać w dół, cały stres ulotni się, a w Twojej głowie zostanie jedynie błogi spokój. Zresetuj myśli, oddając się prawdziwie skocznej zabawie. Niech ta chwila pozwoli Ci wyszaleć się za wszystkie czasy!

Co obejmuje przeżycie?
Obdarowany posiada bilet wstępu, który uprawnia go do wejścia do Parku Trampolin na 60 minut. Dostaje również skarpetki antypoślizgowe, które należy założyć, aby móc bezpiecznie wziąć udział w zabawie. Każdy uczestnik zobowiązany jest do podpisania orzeczenia przed rozpoczęciem zabawy.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?
Jak najbardziej! Należy jednak pamiętać, że od osób niepełnoletnich wymagane jest orzeczenie podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Czy wiesz, że…
Skakanie na trampolinie jest dużo bezpieczniejsze od innych aktywności, ponieważ nie obciąża kręgosłupa oraz stawów?

Szalona Zabawa w Parku Trampolin sprawdzi się jako:
prezent dla dziecka, prezent dla nastolatki, prezent dla dziewczyny.

Prezent na Dzień Dziecka może sprawiać nie lada wyzwanie. Również prezent dla nastolatki może okazać się problemem. Jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie radość i zobaczyć na jej twarzy prawdziwy uśmiech, nie zastanawiaj się ani chwili! Skoczna zabawa ucieszy każdego, niezależnie od wieku. Pozwól uwolnić gromadzącą się energię i zobacz jaką frajdę sprawisz, wręczając ten podarunek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ksawerów

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Ksawerów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.