Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Wałbrzych

0.0 0 Opinie

Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Wałbrzych


Wałbrzych
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

180,00 zł

180,00 zł

O prezencie

Jeszcze nigdy nie skakaliście na trampolinach? A może przeciwnie - byliście i bardzo Wam się podobało? Szalona Zabawa w Parku Trampolin to wyjątkowe przeżycie, którego zalety dostrzeże każdy, niezależnie od tego kim jest. Przyjdźcie poskakać na 46 różnych trampolinach, pokonajcie tor przeszkód, popróbujcie “wsadów” niczym w NBA, albo zmierzcie się w klasycznej walce wojowników na poduchy i pokażcie kto jest najlepszy! Gdy zabraknie Wam sił odpocznijcie w Strefie Relaksu i wracajcie do wspaniałej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do parku trampolin na 120 minut, dla każdej z czterech osób oraz skarpetki antypoślizgowe (niezbędne do wejścia).

Czy dzieci mogą pójść same?
Tak, pod warunkiem podpisania przez rodzica bądź opiekuna prawnego zgody (dostępnej na stronie internetowej parku).

Czy wiesz, że…
Podczas pobytu w Parku Trampolin można spróbować wykonać trudną sztukę akrobatyczną - Wallflip czyli salto z odbiciem się od ściany!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent dla przyjaciół.

Szukasz dla kogoś wspaniałej rozrywki, która pozwoli Mu przypomnieć sobie lata dziecięcej, beztroskiej zabawy? Szalona Zabawa w Parku Trampolin to doskonały pomysł na niespodziankę urodzinową dla chłopaka lub dziewczyny. Sprawdzi się również jako prezent dla zaprzyjaźnionej pary! Prezent wyjątkowo uniwersalny, bo któż nie znajdzie chwili na drobne szaleństwo?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wałbrzych

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

8h (4 wejścia po 2h)

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Karnet jest ważny osiem tygodni liczony od pierwszego wejścia i obejmuje 4 wejścia po 2h (po dwie 2 dla każdej z czterech osób).


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Wałbrzych

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.