(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Płock

Nowość
0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Płock


Płock
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

82,99 zł

82,99 zł

O prezencie

Szukacie rozrywki, która urozmaici Wasz codzienny dzień? Macie ochotę poczuć się jakbyście znowu byli dziećmi? A może po prostu lubicie skakać? W takim razie zapraszamy do Parku Trampolin w Płocku, gdzie czeka na Was mnóstwo świetnej zabawy oraz trampoliny, które każdemu pozwolą unieść się wyżej niż sądzicie. Nie tylko wyzwolicie podwójną dawkę endorfin, lecz także poprawicie swoje krążenia krwi i zwiększycie wytrzymałość organizmu. Przyjemne z pożytecznym!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje godzinny pobyt w Parku Trampolin w Płocku dla dwóch osób. Organizator zapewnia również specjalne skarpetki antypoślizgowe.

Czy z prezentu mogą skorzystać dzieci?
Oczywiście, zapraszamy wszystkich bez względu na wiek. Trzeba jednak pamiętać o podpisaniu specjalnego oświadczenia przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Ile czasu trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 60 minut.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Płock to idealny pomysł na prezent dla małżeństwa czy pary przyjaciół. Wizyta w parku zapewni mnóstwo wspomnień i świetnej zabawy, a także pozwoli na małą rywalizację. Przekonajcie się, kto skoczy wyżej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna. Organizator zapewnia specjalne skarpetki antypoślizgowe. Prosimy o przybycie z 15-minutowym wyprzedzeniem w celu przebrania się oraz rejestracji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

AIR JUMP Płock

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.