eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem | Łódź

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem, Łódź - Saltos Park Trampolin

Rozpocznij niezwykłą przygodę z Szaloną Zabawą w Parku Trampolin z Trenerem w Łodzi! W naszej hali, wypełnionej trampolinami, czeka na Ciebie nie tylko szansa na opanowanie najbardziej kreatywnych akrobacji w powietrzu, ale także intensywny trening. Doświadczysz fantastycznej rozrywki, podczas gdy profesjonalny instruktor poprowadzi Cię przez indywidualne zajęcia. Skocz do Parku Trampolin i przekonaj się, jak połączenie zabawy z treningiem może być nie tylko ekscytujące, ale również korzystne dla kondycji fizycznej!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem w Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Szaloną Zabawę w Parku Trampolin z Trenerem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia czeka Cię rozgrzewka oraz indywidualne zajęcia z trenerem.

Ile potrwa przeżycie?
Wejście do Parku Trampolin jest na 60 minut.

Jak przygotować się do skakania?
Zabierz ze sobą przewiewne, wygodne ubranie sportowe. Należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu. Na miejscu są szatnie z prysznicami, w których możesz się przebrać i wykąpać po skakaniu. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe.

Czy można robić salta?
Pierwsze salto zawsze powinno być wykonane pod nadzorem trenera. Podejdź do któregoś z instruktorów i pokaż, co potrafisz. Z pewnością dobiorą oni odpowiednie miejsce i sposób ćwiczeń, zaczynając od miękkiego lądowania na poduchę lub materac. Jeśli trener pozwoli, możesz kontynuować ćwiczenia na trampolinach. Pamiętaj jednak, że obok Ciebie mogą być inni uczestnicy - skacz ostrożnie!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem - Voucher na prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu urodzinowego? Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem w Łodzi to nie tylko upominek, ale także szansa na rozwinięcie pasji do akrobatyki. To idealne połączenie radości, treningu i nowych umiejętności. Podaruj przygodę, która z pewnością wyróżni się spośród innych prezentów, dostarczając niezapomnianej rozrywki i radości! Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: rozgrzewkę, indywidualne zajęcia z trenerem. Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną w celu przebrania się oraz rejestracji. Realizacje odbywają się o pełnych godzinach. Osoby niepełnoletnie mogą realizować prezent w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Należy posiadać własne skarpetki antypoślizgowe lub zakupić je na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SALTOS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje