Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem | Łódź

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

127,00 zł

127,00 zł

O prezencie

Masz potrzebę oderwania się od ziemi? Nic prostszego! Wybierz się na Szaloną Zabawę w Parku Trampolin z Trenerem. W hali całej wysłanej trampolinami, będziesz mieć okazję, aby nauczyć się wykonywania najróżniejszych figur akrobatycznych w powietrzu. Zajęcia to niezwykłe połączenie bo gwarantują fantastyczną rozrywkę, a jednocześnie są wymagającym treningiem kondycyjnym. Wyskocz na poszaleć do Parku Trampolin!

Co obejmuje prezent?
Rozgrzewkę, indywidualny trening  pod okiem profesjonalnego instruktora oraz specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?
Zabierz ze sobą przewiewne, wygodne ubranie sportowe. Na miejscu są szatnie z prysznicami, w których możesz się przebrać i wykąpać po skakaniu. Warto wcześniej się nie najadać.

Czy mogę robić salto?
Pierwsze salto zawsze musi zostać zrobione pod okiem trenera. Podejdź do któregoś i pokaż, co umiesz. Na pewno wybierze najodpowiedniejszy sposób i miejsce do ćwiczeń. Najlepszy na początek jest basen z gąbkami. Miękkie lądowanie to podstawa. Potem (jeśli trener pozwoli) idziesz na trampoliny szlifować dalej. Jeżeli jesteś regularnym skoczkiem i salto masz w małym palcu – szalej, ale pamiętaj że obok są inni i trzeba na siebie nawzajem uważać.

Czy są jakieś przeciwwskazania do skakania?
Owszem: ciąża, dyskopatia, choroby stawów skokowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, endoprotezy, osteoporoza, otyłość, astma, zaburzenia równowagi.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 60 minut.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin z Trenerem | Łódź to nie jest zwyczajny prezent urodzinowy. Taki podarunek ma szansę zaszczepić w osobie obdarowanej pasję do oryginalnego sportu – akrobatyki – który jednocześnie okazuje się fantastyczną rozrywką. Tego typu prezent dla każdego będzie ciekawym urozmaiceniem codzienności i świetnie sprawdzi się jako lekarstwo na nudę oraz na smutek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną w celu przebrania się oraz rejestracji. Realizacje odbywają się o pełnych godzinach. Osoby niepełnoletnie mogą realizować prezent w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SALTOS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.