Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Kalisz

0.0 0 Opinie

Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Kalisz


Kalisz
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

180,00 zł

180,00 zł

O prezencie

Kochacie aktywny wypoczynek? A może chcecie zarazić dzieci pasją do zdrowego, aktywnego wypoczynku? Doskonale się składa! Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół to świetna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym! Aktywność przyniesie korzyści zdrowotne, a zabawa...to zabawa! Mnóstwo atrakcji w jednym miejscu pozwoli znaleźć coś dla siebie, a po szalonej zabawie można odpocząć w Strefie Relaksu. Dajcie się ponieść fantazji i próbujcie zwariowanych piruetów, niesamowitych salt i wielu innych, ciekawych akrobacji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do parku trampolin na 120 minut, dla każdej z czterech osób oraz skarpetki antypoślizgowe (niezbędne do wejścia).

Czy dzieci mogą pójść same?
Tak, pod warunkiem podpisania przez rodzica bądź opiekuna prawnego zgody (dostępnej na stronie internetowej parku).

Czy wiesz, że…
W latach 80. obciążenia, jakim poddawane jest ciało na trampolinie, sprawdzała NASA. Badacze uznali, że skakanie na niej wiąże się z mniejszym ryzykiem kontuzji niż bieganie.

Przygoda w Parku Trampolin sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent urodzinowy, prezent dla dzieci.

Wesołą zabawę kochają wszyscy. A skoro można przy tym rozruszać ciało i wrócić do doskonałej formy to tym lepiej! Doskonały podarunek dla dzieci, na urodziny czy też prezent gwiazdkowy. Sprawdzi się zarówno dla niej jak i dla niego. Przygoda w Parku Trampolin to świetna okazja na zabawę nawet z najmłodszymi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kalisz

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

8h (4 wejścia po 2h)

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Karnet jest ważny osiem tygodni liczony od pierwszego wejścia i obejmuje 4 wejścia po 2h (po dwie 2 dla każdej z czterech osób).


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Kalisz

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.