Pakiet Wejść do Parku Trampolin | Toruń

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Pakiet Wejść do Parku Trampolin | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,00 zł

109,00 zł

O prezencie

Aktywność sprawia Ci satysfakcję i całkowitą przyjemność z podjętego działania? Chcesz rozwijać w sobie nowe umiejętności? Park Trampolin jest do tego idealnym miejscem! Dzięki pakietowi wejściówek możesz poczuć w sobie ducha akrobatyki, a jednocześnie świetnie spędzić czas w doborowym towarzystwie profesjonalistów i znajomych. Grunt to łączyć przyjemne z pożytecznym, bo jak wiadomo najchętniej uczymy się przy zabawie. Nie czekaj i skocz na trampoliny.

Co obejmuje prezent?

5 wejść do strefy trampolin oraz skarpetki dla 1 osoby

Ile trwa jedno wejście?

Czas trwania, to 1 godzina

Co zabrać ze sobą?

Należy zabrać ze sobą swobodny strój sportowy, dzięki któremu zapewnisz sobie komfortową zabawę

Pakiet Wejść do Parku Trampolin | Toruń to świetny prezent dla osób energicznych, zainteresowanych sportem i fit figurą. Podarunek w postaci vouchera sprawdzi się jako upominek na urodziny, prezent dla dziewczyny czy chłopaka bądź z okazji Dnia Dziecka. Zadowolenie obdarowanej nim osoby sięgnie zenitu dzięki dużej ilości fantastycznych przewrotów i fikołków!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

5 wejść po 60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 5 lat. Osoby do 10 roku życia musi przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (osoba dorosła musi zakupić bilet). Osoba niepełnoletnia, powyżej 10 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wymagany strój sportowy. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przy rejestracji należy przekazać voucher. Pakiet wejść ważny jest 30 dni od momentu wymiany w kasie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Parki Trampolin Sp. z O.O.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.