Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

30,00 zł

30,00 zł

O prezencie

Szukasz sposobu na aktywne spędzenie czasu w nietypowy sposób? Jeżeli nudzi Cię bieganie, przyjemność z jazdy na rowerze psuje pogoda, a kolejna wizyta w siłowni napawa przygnębieniem, to Szalona Zabawa w Parku Trampolin będzie dla Ciebie wymarzonym urozmaiceniem. Będziesz mieć do dyspozycji całą salę wypełnioną większymi i mniejszymi trampolinami, tory przeszkód i baseny z gąbkami, do których skacząc możesz ćwiczyć salta, fikołki i obroty. Profesjonalni instruktorzy podzielą się swoim doświadczeniem, jeżeli zechcesz zasięgnąć pomocy przy kolejnych akrobacjach. Godzina w takim miejscu zapewni Ci solidny trening wytrzymałościowy i siłowy, a jednocześnie zagwarantuje świetną zabawę. Wyskocz na trampoliny!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów, specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?

Aby czuć się komfortowo podczas skoków na trampolinie zalecane jest zabranie ze sobą przewiewnego, nie krępującego ruchów ubrania. Przed każdym wysiłkiem fizycznym należy wykonać porządną rozgrzewkę, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe!

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do skakania?

Przeciwwskazaniem do skakania są: ciąża, dyskopatia, choroby stawów skokowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, endoprotezy, osteoporoza, otyłość, astma, zaburzenia równowagi.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Lublin to ciekawy prezent dla każdego, kto uwielbia aktywność fizyczną i szuka nowych możliwości do tego, aby porządnie się wymęczyć, a jednocześnie świetnie przy tym bawić. Kiedy wręczysz bliskiej osobie taki podarunek, to możesz mieć pewność, że obdarowujesz ją fantastycznie spędzonymi chwilami, ale również pomagasz jej w zachowaniu zdrowia i świetnej sylwetki. Czy można sobie wymarzyć sobie lepszy prezent urodzinowy?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania się oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mania Skakania

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje