Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Toruń

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Toruń


Toruń
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

59,00 zł

59,00 zł

O prezencie

Bieganie, pływanie i jazda rowerem to dla Was za mało? Uwielbiacie łączyć trening fizyczny ze świetną zabawą? Jeśli tak, to Szalona Zabawa w Parku trampolin jest własnie dla Was! Pod bacznym okiem instruktora sprawdzicie swoją koordynację ruchową wykonując przeróżne akrobacje. Uwielbiacie rywalizację? Świetnie! W takim razie zmierzcie się w meczu koszykówki na trampolinach. Po takim treningu satysfakcja gwarantowana!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilety wstępu do strefy trampolin oraz skarpetki dla jednej dwóch osób.

Ile trwa jedno wejście?
Czas trwania, to 1 godzina

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, podarek na rocznice, upominek na urodziny.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Toruń, to prezent idealny dla osób aktywnych, kochających sport oraz świetną zabawę. Poprawicie swoja aktywność fizyczną rewelacyjnie się przy tym bawiąc. Pod czujnym okiem instruktorów sprawdzicie swoje możliwości oraz utrzymacie fit figurę. Podarunek w postaci vouchera sprawdzi się doskonale jako prezent dla nastolatków, prezent dla par oraz z okazji dnia dziecka.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek: 5 lat. Osoby do 10 roku życia musi przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (osoba dorosła musi zakupić bilet). Osoba niepełnoletnia, powyżej 10 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wymagany strój sportowy. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przy rejestracji należy przekazać voucher.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Parki Trampolin Sp. z O.O.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.