Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Wrocław

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Wrocław


Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

36,00 zł

36,00 zł

O prezencie

Szukasz pomysłu na radosne i ciekawe spędzenie wolnego czasu? Wizyta w Parku Trampolin to rozwiązanie, które zagwarantuje Ci zarówno dużo zabawy, jak i porządny trening fizyczny. Ta rozrywka jest stworzona dla wszystkich – tak dużych jak i małych – bo radość nie zna wieku. Po godzinie skakania poczujesz, że życie jest piękniejsze. Wyskocz z domu na Szaloną Zabawę w Parku Trampolin!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów, specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak wygląda obiekt parku trampolin?

Jump Hall to pierwszy we Wrocławiu park trampolin. Na powierzchni ponad 1500 m2 do dyspozycji jest 6 różnych stref trampolin, atrakcje dla dzieci oraz bar; a także sale do parkouru, streetworkoutu i tańca na głowie.

Czy zabawa w parku trampolin jest bezpieczna?

Jak najbardziej, konstrukcje trampolin spełniają wszystkie normy UE. Ponadto, do Waszej dyspozycji są obecni w parku profesjonalni Instruktorzy.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Wrocław to oryginalny prezent dla każdego. Zachwyci wszystkie radosne osoby, a smutasom rozwieje z przed nosa czarne myśli. Nie inwestuj w klasyczne upominki – podaruj wyjątkowy prezent, który zagwarantuje wyjątkowo pozytywne przeżycia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 h zabawy poprzedzona 10 minutową rozgrzewką

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Minimalny wiek to 3 lata. Dzieci między 3-13 roku życia mogą korzystać z obiektu tylko pod nadzorem opiekuna. Młodzież między 13-18 r.ż. musi dostarczyć podpisaną zgodę opiekuna. Opiekunowie z dziećmi między 3-7 r.ż., którzy nie będą korzystać z naszych atrakcji, wchodzą z dzieckiem na jednym bilecie. Prosimy przyjść 15 min. wcześniej przed umówionym czasem realizacji. Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Warunkiem realizacji jest zapoznanie się i podpisanie regulaminu parku dostępnego na stronie https://jumphall.pl/dokumenty/ . Prosimy zabrać ze sobą dowód tożsamości.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP HALL

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marta

Fajna zabawa, dużo frajdy.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.