Wyścigi Koparek dla Dwóch Osób

1 2 3 4 5 (0)
Londyn i Wielka Brytania
2 os.

439 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kto powiedział, że koparka służy wyłącznie do kopania? To także pojazd, który doskonale nadaje się do wyścigów! Teraz możecie przekonać się, jakie to uczucie rozpędzić tego potwora i pokierować nim na drodze do zwycięstwa. Wyścigi Koparek dla Dwóch Osób są czymś, czego się nie zapomina, to prawdziwe wyzwanie dla miłośników ostrej jazdy. Przed Wami co najmniej dwie tury ścigania się, w czasie których będziecie musieli wykorzystać do maksimum swoje umiejętności prowadzenia pojazdów. Najsprawniejsi kierowcy trafią do wielkiego finału, w czasie którego zmierzą się w walce o zwycięstwo. Zwycięzca otrzyma certyfikat upamiętniający jego triumf. Jeśli szukacie alternatywnego sposobu na zastrzyk adrenaliny, wasze poszukiwania właśnie dobiegły końca.

Prezent obejmuje:

  • Co najmniej dwa wyścigi
  • Walkę o najlepszy czas
  • Certyfikat

Wyścigi Wyścigi Koparek dla Dwóch Osób to ciekawy prezent dla tych, którzy lubią rywalizację i potrzebują co jakiś czas zastrzyku adrenaliny. Ściganie się takimi potężnymi samochodami to na pewno oryginalny upominek, który sprawi dużo radości obdarowanym. Jeżeli szukasz podarunku dla ludzi fascynujących się dużymi samochodami, Wyścigi Koparek dla Dwóch Osób z pewnością się sprawdzą. To niebanalny prezent na takie święta, jak dzień chłopaka czy dzień ojca.


Miejsce realizacji

Londyn i Wielka Brytania

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Realizacja prezentu może zostać odwołana w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osoby realizującej prezent: 17 lat.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.