Romantyczny Weekend dla Dwojga w "Europa Royale" | Litwa

0.0 0 Opinie

Romantyczny Weekend dla Dwojga w "Europa Royale" | Litwa


Druskienniki
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie spędzić niezapomniany weekend i zastanawiacie się gdzie moglibyście pojechać? Zapraszamy na Królewski Weekend SPA dla Dwojga w Druskienikach! Skorzystajcie z tej wyjątkowej oferty i poznajcie Litwę! Spacerujcie po urokliwych uliczkach, zwiedzajcie miejscowe zabytki oraz korzystajcie z zabiegów zdrowotnych! Wykorzystajcie wypoczynek do maksimum i bawcie się dobrze podczas tej romantycznej przygody! Nowoczesny ośrodek czeka na Was! Litwa zaprasza!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dwie noce w Hotel Royal, w litewskich Druskienikach, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W ramach prezentu otrzymujecie: dwie noce w pokoju dwuosobowym, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, 2-daniową kolację, nieograniczony dostęp do basenu oraz siłowni, wejściówki do groty solnej (30 minut) oraz zabieg inhalacyjny.

Gdzie znajdują się Druskienniki?
Druskieniki, to litewska miejscowość, słynąca w kraju jako najnowocześniejszy i największy ośrodek uzdrowiskowy!

Weekend SPA dla Dwojga w Druskienikach sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla dziadków, prezent świąteczny

Szukasz pomysłu na prezent dla rodziców? Zbliża się Dzień Kobiet, a Ty jeszcze nic nie zaplanowałeś? Weekend SPA dla Dwojga w Druskiennikach to okazja, by odpocząć i poznać zupełnie nowe miejsce! Przeżycie doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji Walentynek, rocznicy lub urodzin! Świetne miejsce, które z pewnością zauroczy i kobietę, i mężczyznę! Niezapomniany czas we dwoje to dobry upominek ślubny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Druskienniki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W ramach prezentu otrzymujecie: dwie noce w pokoju dwuosobowym, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, 2-daniową kolację, nieograniczony dostęp do basenu oraz siłowni, masaż pleców lub masaż relaksacyjny, wejściówki do groty solnej oraz zabieg inhalacyjny. Opłata klimatyczna 1€/osoba/doba nie jest uwzględniona. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15. Realizacja z wyłączeniem: 10-13.04; 01-03.05; 03-06.07; 01-31.08; 30.10-01.11; 25.12-17.01


Sprawdź na mapie


Realizacja

LaisvalaikioDovanos.lt

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.