Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
2 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Oto właśnie podwodna przygoda dla dwojga! Poznajcie razem podwodny świat i rozpocznijcie swoją przygodę z nurkowaniem. Wyposażeni w niezbędny sprzęt, przygotowani praktycznie i teoretycznie będziecie w stanie zaszczepić w sobie nową pasję. Dzisiaj nauka na basenie, a za parę miesięcy egipskie rafy koralowe! Co stoi na przeszkodzie? Spełnijcie marzenia i przekonajcie się, jak bardzo zaraźliwym hobby potrafi być coś, co prowadzą prawidziwi pasjonaci. Butle na plecy, aparaty tlenowe do ust i nura pod wodę! Wodny świat czeka!

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Wynajęcie sprzętu,
  • Kurs teoretyczny i praktyczny,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.
Potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla pary? A może szukasz pomysłu na nietypowy prezent na Walentynki, rocznicę lub ślub? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich! To genialny podarunek - zapewnia trwałe wspomnienia oraz całą masę radość. Jeżeli chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla dziewczyny, żony, chłopaka lub męża, to nie musisz szukać dalej! Jeżeli jednak nie szukasz sportów wodnych, to zobacz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie super prezenty mamy w ofercie!

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Otrzymacie wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty. Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa 3 godziny. W wodzie spędza się około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga obejmuje: 2 bilety wstępu na pływalnię, nurkowania wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Min wiek: 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany jest od września do końca czerwca.


Dodaj opinię
Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności