Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Oto właśnie podwodna przygoda dla dwojga! Poznajcie razem podwodny świat i rozpocznijcie swoją przygodę z nurkowaniem. Wyposażeni w niezbędny sprzęt, przygotowani praktycznie i teoretycznie będziecie w stanie zaszczepić w sobie nową pasję. Dzisiaj nauka na basenie, a za parę miesięcy egipskie rafy koralowe! Co stoi na przeszkodzie? Spełnijcie marzenia i przekonajcie się, jak bardzo zaraźliwym hobby potrafi być coś, co prowadzą prawidziwi pasjonaci. Butle na plecy, aparaty tlenowe do ust i nura pod wodę! Wodny świat czeka!

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Wynajęcie sprzętu,
  • Kurs teoretyczny i praktyczny,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.
Potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla pary? A może szukasz pomysłu na nietypowy prezent na Walentynki, rocznicę lub ślub? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich! To genialny podarunek - zapewnia trwałe wspomnienia oraz całą masę radość. Jeżeli chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla dziewczyny, żony, chłopaka lub męża, to nie musisz szukać dalej! Jeżeli jednak nie szukasz sportów wodnych, to zobacz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie super prezenty mamy w ofercie!

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Otrzymacie wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty. Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Realizacja trwa 2,5 godziny, z czego około 45 minut spędza się na basenie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga obejmuje: zajęcia teoretyczne, 2 bilety wstępu na pływalnię, nurkowania wprowadzające, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Min wiek: 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna. Prezent realizowany jest od września do końca czerwca, w grupach ok. 6 osobowych. Wykonawca zapewnia transport z Centrum Nurkowego, gdzie realizowana jest teoria, na basen.


Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.