eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Dwojga | Wrocław (okolice)

5.0 9 Opinii

Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Bardo
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Wyrwijcie się za miasto i cieszcie się pięknem natury! Przekonajcie się na własne oczy jak piękny jest Przełom Bardzki. Pod tą nazwą kryje się okolica miasta Bardo, znana też jest pod nazwą Cudu Sudetów. To najpiękniejszy odcinek Nysy Kłodzkiej, a najlepiej przekonać się o tym spływając po rzece! Usiądźcie wygodnie w dwuosobowym kajaku lub po krótkim teście pływania ruszajcie na spotkanie przygodzie w dwóch "jedynkach". Załóżcie certyfikowane kamizelki, weźcie do rąk wiosła i ruszajcie na niezwykłą wycieczkę. Piękno natury, przyjemny chłód bijący od wody oraz słoneczna pogoda - to przepis na udane popołudnie! Przekonajcie się ile radości zapewnią Wam kajaki i piękny Przełom Bardzki.

Prezent obejmuje:

  • Podstawowe szkolenie z zakresu pływania kajakiem,
  • Możliwość wyboru kajaku jedno- lub -dwuosobowego,
  • Wypożyczenie certyfikowanych kamizelek ratunkowych i wioseł, a w przypadku deszczu płaszczy przeciwdeszczowych,
  • Transport osób i sprzętu na miejsce startu,
  • Darmowy parking dla samochodów,
  • Możliwość zabrania ze sobą psa.
 
Chcesz znaleźć niebanalny prezent dla dwojga, ale nie wiesz gdzie szukać? Wystarczy, że otworzysz nasz katalog marzeń. Tutaj z pewnością znajdziesz cudowny prezent dla swoich bliskich. Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Dwojga to fajny prezent na rocznicę, walentynki, a nawet ślub. To ciekawy podarunek dla pary, która lubi dobrą zabawę na świeżym powietrzu i nie boi się wyzwań. Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością bliskich i przyjaciół.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bardo

Obowiązujący strój

Zalecany jest ubiór adekwatny do pogody (obowiązkowe buty sznurowane lub sandały do brodzenia po wodzie).

Czas trwania

2,5 - 3,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Kajak dwuosobowy lub dwa jednoosobowe. W przypadku jednoosobowego spływu uczestnik przechodzi sprawdzian umiejętności przed rozpoczęciem spływu.  Min. wiek 3 lata.Poniżej 18 lat zgoda opiekunów prawnych lub obecność podczas przeżycia. W grupie osób biorących udział w spływie wymagana jest co najmniej jedna osoba pełnoletnia. Nie jest wymagana umiejętność pływania. Wykonawca zapewnia sprzęt (kajaki, wiosła, kamizelki ratunkowe, w przypadku opadów deszczu płaszcze). Uczestnik przechodzi podstawowe szkolenie z pływania kajakiem i zasad bezpieczeństwa. Transport na miejsce startu zapewnia wykonawca. Miejsce zbiórki – przystań w Bardzie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKI RAFT

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

Patrycja Z.

Świetna sprawa! Sama nigdy bym się nie zdecydowała, a dzięki temu, że dostałam taki wyjątkowy prezent od przyjaciół, mogłam przeżyć naprawdę fajną przygodę :D

Renata W.

Było lepiej niż się spodziewałam. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, wspaniali ludzie którzy to wszystko przygotowują, a sam spływ to jedna wielka przyjemność. Dziękujemy bardzo i na pewno skorzystamy jeszcze raz.

Agata Ś.

Fajny spływ, idealny na pierwszy raz kiedy nie ma się jeszcze dużego doświadczenia. Przyjemna wycieczka, po drodze widywalismy często czaple i sarenki ;) Polecam.

Alicja Franczuk

Organizacja slywu przebiega bardzo pomyślnie. Polecam każdej parze spędzić aktywnie dzień.

Ewa Zielińska

Bardzo fajna forma robienia prezentów niespodzianek dla osób, które się zna na tyle, że mamy pewność, że będzie to przyjemność. Bardzo fajne jest też to, że można sobie wybrać termin realizacji. Nam ten prezent zrobili syn z synową i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli chodzi o sam spływ, to trasa ładna, organizacja i obsługa bardzo rzeczowa i miła.

Wyświetlono 5 z 13

Zobacz inne propozycje