(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rejs Wycieczkowy Łodzią Piracką dla Dwojga | Trójmiasto

5.0 7 Opinii

Rejs Wycieczkowy Łodzią Piracką dla Dwojga | Trójmiasto


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Piraci z Karaibów to Wasz ulubiony film? Pragniecie przeżyć piracką przygodę? Wejdźcie na pokład Czarnej Perły i poczujcie się jak prawdziwe wilki morskie! Przekonajcie się jak piękna potrafi być panorama Gdańska z pokładu statku, odprężcie się i delektujcie się pięknem przyrody, delikatnym kołysaniem fal. Dodatkowo, rejs umili wam koncert muzyki szantowej na żywo! A wszystko to połączone z bardzo nietypową lekcją historii... Tę wycieczkę z pewnością zapamiętacie na bardzo długo! Wkroczcie na niesamowity piracki statek i popłyńcie po wodach Kanału Portowego i przekonajcie się, jakie emocje potowarzyszą Wam na Czernej Perle! Życzymy udanej żeglugi!

Realizując prezent:

  • Odbędziecie rejs na pokładzie Czarnej Perły,
  • Rejs odbywa się na trasie Gdańsk-Westerplatte-Gdańsk,
  • Wysłuchacie koncertu szantowego.
 
Potrzebny Ci jest pomysł na niezapomniany weekend w Gdańsku? A może szukasz ekskluzywnego prezentu? Możemy Ci pomóc! Piracka Przygoda Szlakiem Historii Gdańska to genialny prezent dla par, zakochanych, małżeństwa czy też rodziców lub dziadków! Niezależnie od tego, czy to podarunek na gwiazdkę, Mikołajki, Boże Narodzenie czy też urodziny lub rocznicę - voucher na prezent z pewnoscią zda egzamin. Podaruj przeżycie i ciesz się radością obdarowanej osoby!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

W rejsie mogą brać udział osoby od 18 roku życia lub młodsze w towarzystwie opiekuna. Oferta ważna w terminie od 1 maja do 30 września. Godziny rejsów: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 - po wcześniejszej rezerwacji (rezerwacje należy składać z minimum 5-cio dniowym wyprzedzeniem). Pogoda - nie ma wpływu, natomiast wycieczka ma znacznie większy urok, gdy warunki atmosferyczne są sprzyjające.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Czarna Perła

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

***

Warte przeżycia, jeśli ktoś podczas dotychczasowych pobytów w Gdańsku stał jedynie przy Długim Pobrzeżu i patrzył z zazdrością na przepływające statki :) Niezapomniane widoki gdańskiej Stoczni z bliska, machanie sobie nawzajem z turystami przepływającymi obok innymi statkami czy łodziami, a przede wszystkim - cudowny pan śpiewający szanty i przygrywający nam na gitarze do samego zejścia z pokładu (niestety nie zapamiętałam imienia, a chciałabym go pozdrowić z całego serca). Walory edukacyjne - słuchaliśmy o mijanej panoramie Gdańska w dwóch językach (polskim i angielskim), także rejs jest także dobrym pomysłem na prezent dla obcokrajowców. Aaaach, no i przepłynięcie koło zacumowanego akurat w Gdańsku statku Silver Moon... chyba większość pasażerów naszego rejsu wyjęła telefony i robiła zdjęcia temu olbrzymowi :) Podsumowując: polecam! 1,5 godziny relaksu i przyjemnej atmosfery.

Maciej Zanoberg

Byliśmy z dziewczyną na rejsie i mieliśmy mega pozytywne wrażenia z podróży i widoków.

Katarzyna Z.

Rejs bardzo mi się podobał, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paweł

Super przygoda!

Beata F.

Super wrażenia

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje