Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga | Gliwice

Tylko u nas
5.0 3 Opinii

Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga | Gliwice


Gliwice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

97,99 zł

97,99 zł

O prezencie

Rejs Statkiem w Gliwicach od Marina Gliwice

Szukacie sposobu na urozmaicenie weekendu? Zwiedźcie przystań rzeczną w Gliwicach – najciekawszy architektonicznie i najnowocześniejszy port śródlądowy w kraju! Kiedy już skończycie podziwianie motorowodnych jachtów i portowej zabudowy, weźcie udział w wyprawie po rzece. Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga będzie dla Was okazją do wypoczynku w niecodziennych okolicznościach. Nie musicie wyjeżdżać na wakacje, żeby poczuć się jak na urlopie. Bawcie się dobrze!

Rejs statkiem Gliwice - informacje o voucherze

Rejs odbywa się w grupach, czy indywidualnie?
Jest to rejs wycieczkowy realizowany w kilkuosobowych grupach, zawsze w niedziele o godzinie 11.00 i 16.00.

Jakim statkiem odbywa się rejs?
Rejs realizowany jest  statkiem SAMBA, czyli tradycyjnym galarem odrzańskim. W przypadku zebrania się większej grupy, rejs realizowany jest większym statkiem wycieczkowym Foxtrot.

Jaka jest trasa rejsu?
Trasa rejsu: Marina Gliwice – Śluza Łabędy – Kanał Gliwicki w okolicy Huty Łabędy-Bumaru Łabędy – Śluza Łabędy – Marina Gliwice.

Rejsy Marina Gliwice jako prezent

Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga w Gliwicach to ciekawy prezent dla pary. Tego typu wyprawa może być romantyczną przygodą, która dostarcza niecodziennych wrażeń. Taki rejs jest rozwiązaniem na tyle uniwersalnym, że zadowoli każdego, a jednocześnie jest to wciąż oryginalny prezent. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Rejs obejmuje zwiedzanie Portu Gliwice i przeprawę przez Śluzę Łabędy statkiem wycieczkowym SAMBA. Trasa rejsu: Marina Gliwice – Śluza Łąbędy – Kanał Gliwicki w okolicy Huty Łabędy-Bumaru Łabędy – Śluza Łabędy – Marina Gliwice. Rejsy realizowane są w każdą niedzielę o godz. 11:00 i 16:00


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marina Gliwice

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Stanisław B.

Z Mariną już dwa razy skorzystałem z rejsu po kanale. 6 godzin minęło jak jedna chwila. Wrażenia wspaniałe , załoga miła i uprzejma, która przekazuje informacje , których nie dowiemy się z podręczników czy przewodników. Polecam taki wypad dla rodziny, grupowych wycieczek oraz indywidualnych wypadów.

Justyna Fucek

Pomimo brzydkiej pogody rejs statkiem organizowany przez Marina Gliwice to udany wypad. Załoga statku bardzo uprzejma, czas przeleciał w miłej atmosferze.

Zobacz inne propozycje