Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga | Gliwice

Tylko u nas
5.0 2 Opinii

Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga | Gliwice


Gliwice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

77,99 zł

77,99 zł

O prezencie

Rejs Statkiem w Gliwicach od Marina Gliwice

Szukacie sposobu na urozmaicenie weekendu? Zwiedźcie przystań rzeczną w Gliwicach – najciekawszy architektonicznie i najnowocześniejszy port śródlądowy w kraju! Kiedy już skończycie podziwianie motorowodnych jachtów i portowej zabudowy, weźcie udział w wyprawie po rzece. Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga będzie dla Was okazją do wypoczynku w niecodziennych okolicznościach. Nie musicie wyjeżdżać na wakacje, żeby poczuć się jak na urlopie. Bawcie się dobrze!

Rejs statkiem Gliwice - informacje o voucherze

Rejs odbywa się w grupach, czy indywidualnie?
Jest to rejs wycieczkowy realizowany w kilkuosobowych grupach, zawsze w niedziele o godzinie 11.00 i 16.00.

Jakim statkiem odbywa się rejs?
Rejs realizowany jest  statkiem SAMBA, czyli tradycyjnym galarem odrzańskim. W przypadku zebrania się większej grupy, rejs realizowany jest większym statkiem wycieczkowym Foxtrot.

Jaka jest trasa rejsu?
Trasa rejsu: Marina Gliwice – Śluza Łabędy – Kanał Gliwicki w okolicy Huty Łabędy-Bumaru Łabędy – Śluza Łabędy – Marina Gliwice.

Rejsy Marina Gliwice jako prezent

Rejs Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga w Gliwicach to ciekawy prezent dla pary. Tego typu wyprawa może być romantyczną przygodą, która dostarcza niecodziennych wrażeń. Taki rejs jest rozwiązaniem na tyle uniwersalnym, że zadowoli każdego, a jednocześnie jest to wciąż oryginalny prezent. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Rejs obejmuje zwiedzanie Portu Gliwice i przeprawę przez Śluzę Łabędy statkiem wycieczkowym SAMBA. Trasa rejsu: Marina Gliwice – Śluza Łąbędy – Kanał Gliwicki w okolicy Huty Łabędy-Bumaru Łabędy – Śluza Łabędy – Marina Gliwice. Rejsy realizowane są w każdą niedzielę o godz. 11:00 i 16:00


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marina Gliwice

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Justyna Fucek

Pomimo brzydkiej pogody rejs statkiem organizowany przez Marina Gliwice to udany wypad. Załoga statku bardzo uprzejma, czas przeleciał w miłej atmosferze.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.