Odrzutowy Plecak - Lot na Water Jet Pack

Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Szczecin
1 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Kto z nas nie słyszał o odrzutowym plecaku? Wystarczyłoby założyć go na plecy i wzbić się w przestworza... Teraz masz okazję spróbować tego na wodzie! Sprawdź rewolucyjny Plecak Odrzutowy - innowacyjny sprzęt napędzany wodą pod wysokim ciśnieniem. Dysze zasilane przy pomocy skutera wodnego, mogą wynieść Cię na wysokość ponad dziesięciu metrów. A może masz ochotę szybko polecieć tuż nad powierzchnią wody? Czterdzieści pięć kilometrów na godzinę z pewnością zrobi na Tobie wrażenie! Bez obaw, to całkowite bezpieczne! Sprzęt jest niezatapialny, posiada niezbędne atesty, a doświadczony instruktor zadba o Twoje dobre samopoczucie. Wypróbuj water jetpack i leć po przygodę! Kto wie, może poczujesz się w tym sporcie jak ryba w wodzie?

Co obejmuje prezent?
15 minut lotu z Plecakiem Odrzutowym pod opieką instruktora. Sprzęt niezbędny do zabawy - kask oraz piankę.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz technik sterowania Water Jetpack. Następnie obdarowany wchodzi do wody, gdzie ma 15 minut latania na Water Jetpack.

Flyboard sprawdzi się jako:
prezent dla niego, podarek na urodziny, prezent Bożonarodzeniowy, prezent dla chłopaka

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla sportowca? Postaw na wodne szaleństwo! Odrzutowy Plecak - Lot na Water Jet Pack to genialny prezent dla kazdego, kto kocha wiatr i adrenalinę. Ten ciekawy podarunek to gwarancja udanej zabawy! Chcesz zaskoczyć bliskich swoją kreatywnością? Podaruj przeżycie - to niebanalny upominek, który nigdy się nie znudzi.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 7
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Szczecin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

15 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyny kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.