(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Water Jetpack (15 minut) | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
4.9 119 Opinii

Water Jetpack (15 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,99 zł

269,99 zł

O prezencie

Kto z nas nie słyszał o odrzutowym plecaku? Wystarczyłoby założyć go na plecy i wzbić się w przestworza... Teraz masz okazję spróbować tego na wodzie! Sprawdź rewolucyjny Plecak Odrzutowy - innowacyjny sprzęt napędzany wodą pod wysokim ciśnieniem. Dysze zasilane przy pomocy skutera wodnego, mogą wynieść Cię na wysokość ponad dziesięciu metrów. A może masz ochotę szybko polecieć tuż nad powierzchnią wody? Czterdzieści pięć kilometrów na godzinę z pewnością zrobi na Tobie wrażenie! Bez obaw, to całkowite bezpieczne! Sprzęt jest niezatapialny, posiada niezbędne atesty, a doświadczony instruktor zadba o Twoje dobre samopoczucie. Wypróbuj water jetpack i leć po przygodę! Przygoda przeznaczona jest dla osób, które korzystały wcześniej z flyboardu!

Co obejmuje prezent?
15 minut lotu z Plecakiem Odrzutowym pod opieką instruktora. Sprzęt niezbędny do zabawy - kask oraz piankę. Przeżycie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, czyli takich, które wcześniej latały na flyboardzie.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz technik sterowania Water Jetpack. Następnie obdarowany wchodzi do wody, gdzie ma 15 minut latania na Water Jetpack.

Czy to jest bezpieczne?
Jak najbardziej. Instruktor przez cały czas kontroluje lot. 

Czy są ograniczenia wagowe?
Nie ma ograniczeń wagowych, natomiast waga ma wpływ na maksymalne możliwości sprzętu.

Czy trzeba umieć pływać?
Umiejętność pływania nie jest konieczna, uczestnik jest ubrany w kamizelkę asekuracyjno-wypornościową.

Co należy zabrać ze sobą?
Na realizację najlepiej udać się w stroju kąpielowym, zabrać ze sobą ręcznik oraz suche rzeczy. W cenie wliczone jest wynajęci pianki, kamizelki i kasku ochronnego. Jeśli posiadają Państwo swoją piankę można ją ze sobą zabrać.

Jak długo trwa sezon?
Sezon zazwyczaj trwa od maja do końca września, jest natomiast uzależniony od pogody. Jeśli temperatura wody jest powyżej 15 stopni C i na dworze jest minimum 20 stopni C realizacja może się odbyć.

Water JetPack sprawdzi się jako:
prezent dla niego, podarek na urodziny, prezent Bożonarodzeniowy, prezent dla chłopaka

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla sportowca? Postaw na wodne szaleństwo! Odrzutowy Plecak - Lot na Water Jet Pack to genialny prezent dla każdego, kto kocha wiatr i adrenalinę. Ten ciekawy podarunek to gwarancja udanej zabawy! Chcesz zaskoczyć bliskich swoją kreatywnością? Podaruj przeżycie - to niebanalny upominek, który nigdy się nie znudzi.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, czyli takich, które wcześniej latały na flyboardzie. Prezent realizowany w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyny kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 119 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 7
Andrzej

super zabawa i profesjonalna obsługa polecam

Bartłomiej

Podobało się wszystko. Profesjonalne podejście do tematu,dbanie o bezpieczeństwo i mój komfort. Dodatkowo elastyczny harmonogram. Nie wiem czy jest jeszcze coś co mogłoby być lepiej. Dziękuję i pozdrawiam.

Marlena

Super zabawa, podejście chłopaków profesjonalne-wszystkie informacje przekazane w jasny sposób, cała obsługa na plus. Pozdrawiam

Emi

opiszę to krótko: COŚ WSPANIAŁEGO! polecam każdemu :)

Wojciech

Wszystko super, polecam każdemu

Wyświetlono 5 z 49

Zobacz inne propozycje