(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Całodzienne Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Całodzienne Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,00 zł

109,00 zł

O prezencie

W starożytnym Rzymie termy były łaźniami miejskimi, w których obywatele spotykali się, aby zażywać kąpieli w źródlanej wodzie i pielęgnować skórę pachnącymi olejkami. Termy Maltańskie odwołują się do tej chlubnej tradycji. Podczas Całodziennego Wodnego Szaleństwa poczujesz się dopieszczony rozrywką na ekskluzywny poziomie. Do Twojej dyspozycji będzie największy Aquapark w Polsce z 16 różnymi typami basenów, w tym jednym imitującym morskie fale. Jeśli wolisz spędzać czas w wodzie aktywnie do wyboru będziesz miał 13 zjeżdżalni różniących się stopniem trudności, kompleks pełnowymiarowych basenów olimpijskich i ściankę wspinaczkową. Odkryj bogactwo sposobów na odprężenie, jakie zaoferuje Ci Świat Saun, łaźnia turecka i grota solna. Gotowy na królewski wypoczynek?

Prezent obejmuje:

  • Pełny dostęp do basenów sportowych,
  • Dostęp do wszystkich atrakcji w Aquaprku,
  • Wstęp do Świata Saun.

Brakuje Ci pomysłu na nietypowy prezent dla poszukiwacza wakacyjnych wrażeń? Prawdziwa głębia emocji czeka na amatorów wodnego wypoczynku w Termach Maltańskich! Liczne atrakcje w Poznaniu nie pozwalają się nudzić, ale Całodzienne Wodne Szaleństwo jest ich królową. Można w nich spędzić czas aktywnie, pokonując długie dystanse na sportowych basenach lub relaksować się w Świecie Saun. To połączenie sprawia, że jest Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to luksusowy prezent dla kobiety i mężczyzny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w Punkcie Obsługi Klienta Term Maltańskich i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Karolina Żelichowska

Piękny hotel, wszystko na najwyższym poziomie, dogodna lokalizacja.

Zobacz inne propozycje