Całodzienne Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Całodzienne Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,00 zł

109,00 zł

O prezencie

W starożytnym Rzymie termy były łaźniami miejskimi, w których obywatele spotykali się, aby zażywać kąpieli w źródlanej wodzie i pielęgnować skórę pachnącymi olejkami. Termy Maltańskie odwołują się do tej chlubnej tradycji. Podczas Całodziennego Wodnego Szaleństwa poczujesz się dopieszczony rozrywką na ekskluzywny poziomie. Do Twojej dyspozycji będzie największy Aquapark w Polsce z 16 różnymi typami basenów, w tym jednym imitującym morskie fale. Jeśli wolisz spędzać czas w wodzie aktywnie do wyboru będziesz miał 13 zjeżdżalni różniących się stopniem trudności, kompleks pełnowymiarowych basenów olimpijskich i ściankę wspinaczkową. Odkryj bogactwo sposobów na odprężenie, jakie zaoferuje Ci Świat Saun, łaźnia turecka i grota solna. Gotowy na królewski wypoczynek?


Prezent obejmuje:

  • Pełny dostęp do basenów sportowych,
  • Dostęp do wszystkich atrakcji w Aquaprku,
  • Wstęp do Świata Saun.


Brakuje Ci pomysłu na nietypowy prezent dla poszukiwacza wakacyjnych wrażeń? Prawdziwa głębia emocji czeka na amatorów wodnego wypoczynku w Termach Maltańskich! Liczne atrakcje w Poznaniu nie pozwalają się nudzić, ale Całodzienne Wodne Szaleństwo jest ich królową. Można w nich spędzić czas aktywnie, pokonując długie dystanse na sportowych basenach lub relaksować się w Świecie Saun. To połączenie sprawia, że jest Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to luksusowy prezent dla kobiety i mężczyzny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w Punkcie Obsługi Klienta Term Maltańskich i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Karolina Żelichowska

Piękny hotel, wszystko na najwyższym poziomie, dogodna lokalizacja.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.