Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Warszawa

5.0 14 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Chcesz się przekonać na czym polega magia nurkowania? Chcesz dowiedzieć się czym może być prawdziwa podwodna przygoda? Poznaj Nurkowanie to pierwszy krok do poznania profesjonalnego nurkowania. Wykwalifikowany instruktor przekaże Ci niezbędną wiedzę teoretyczną i omówi z Tobą krok po kroku wszystkie procedury oraz zasady zachowania bezpieczeństwa. Po zapoznaniu się ze sprzętem możesz zacząć swoją przygodę! Zobacz jak wielką przyjemnością może być przebywanie pod wodą. Kto wie, może pod powierzchnią odnajdziesz nową pasję?

Realizacja prezentu odbywa się w środy o godzinie 18.30

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Wprowadzenie do nurkowania - wykład oraz zajęcia praktyczne,
  • Opiekę instruktorską,
  • Na czas nurkowania udostępniany jest niezbędny sprzęt.

Poznaj Nurkowanie | Warszawa sprawdzi się jako nietypowego upominku dla taty na Święta? Ten oryginalny prezent dostarczy mu nie tylko praktyki, ale również go zaskoczy i uszczęśliwi.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: bilet na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC oraz powietrzny. Prezent realizowany  w grupach. Minimalny wiek to 10 lat. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę rodziców (formularz takiej zgody jest dostępny na miejscu) lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Underwater.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 14 Opinii

Mateusz

było super! mogłem zobaczyć jak wyglada nurkowanie w bezpieczny sposób. super wyrozumiały instruktor, który potrafił przekazać wiedze w jasny sposób. bardzo polecam

Patrycja Ch.

Cudowny prezent :D mega fajna zabawa, szczególnie dla osoby która chce spróbować nurkowania z butlą po raz pierwszy.... Jestem zachwycona prezentem, instruktorzy przesympatyczni, pomocni, doświadczeni, zachęcali do różnych zadań, ale nie zmuszali jeśli czuło się niepewnie, pełen profesjonalizm, kompletny sprzęt w ramach prezentu. Całość zabawy trwała ok 3h (przygotowanie sprzętu i zejście pod wodę). Serdecznie polecam ten prezent z mega ludźmi z underwater.pl :)

Robert M.

Obsługa świetna. Trenerzy koleżeńscy. Jednak nurkowanie nie jest tak łatwe jak się wydaje. Początkujący zdolni skorzystają dużo. Początkujący mniej zdolni skorzystają mniej. Wszyscy mogą chwycić bakcyla :)

Krystian

Zabawa była świetna. Fajni instruktorzy. To był mój pierwszy raz z nurkowaniem. Na pewno zastanowię się nad całym kursem. Polecam spróbować!

 

Świetni instruktorzy i ich podejście. Nurkowanie w bardzo pozytywnej atmosferze, jednak samo nurkowanie trwało zbyt krótko.

Wyświetlono 5 z 15

Zobacz inne propozycje