(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 | Warszawa

2.8 12 Opinii

Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 | Warszawa


Zegrze
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,00 zł

169,00 zł

O prezencie

Szukasz nowych doświadczeń? Lubisz nowe wyzwania? Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 to idealny wybór. Połączenie zwrotności oraz prędkości to gwarancja potężnej dawki adrenaliny. Wybierz słoneczny dzień i przyjedź nad Zalew Zegrzyński, zabierz ze sobą dobry humor i baw się świetnie! Przed rozpoczęciem przejażdżki przejdziesz krótkie szkolenie z zakresu obsługi skutera oraz z zasad bezpieczeństwa, a następnie odbędziesz samodzielną jazdę po akwenie. Przygotuj się na potężną dawkę emocji i niezapomniane wrażenia!

Skuter Wodny Kawasaki sxr 800:

  • Rodzaj kadłuba - Stojący
  • Moc (KM) - 80
  • Waga - 159
  • Długość - 230 cm
  • Szerokość - 73 cm
  • Wysokość - 735 cm

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla Chłopka, Koleżanki, Siostry lub Syna? Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 to doskonały prezent dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i nie boi się nowych wyzwań. Podaruj ten super prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, czy Dzień Ojca. Podarunek w postaci przeżycia to ciekawa alternatywa dla zwykłych prezentów, które często chowane są do szafy. Voucher prezentowy pozwoli urzeczywistnić marzenia, a wspomnienia z realizacji prezentu pozostaną na zawsze w pamięci obdarowanego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zegrze

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok 20 minut, czas spędzony w wodzie to 15 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Jazda odbywa się skuterem wodnym Kawasaki sxr 800 pod opieką instruktora. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Decyzję o odwołaniu realizacji z powodu pogody podejmuje wykonawca. Uczestnicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt zapewniający bezpieczeństwo.


Sprawdź na mapie


Realizacja

superjet.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

2.8 12 Opinii

Olga

Rewelacja, polecam!

***

Pod warunkiem że umie się pływać!!!! W przeciwnym razie będzie to walka z sxr a nie jazda :)

Zobacz inne propozycje